اخبار سیاسی

آینده پساکرونایی اتحادیه اروپا

یک کارشناس مسائل اروپا، اظهار کرد: اتحادیه اروپا تا به امروز نتوانسته است اقدام عملی موثری در راستای حمایت از کشورهای عضو این اتحادیه که به صورت جدی با ویروس کرونا درگیر هستند، انجام دهد و این امر در آینده می تواند باعث کاهش کارآمدی و صندلی اتحادیه اروپا...

10 خرداد 1399

پیش بینی تجارت ایران و چین در سال 99

رئیس اتاق مشترک ایران و چین در پاسخ به این پرسش که با توجه به شیوع ویروس کرونا واردات کالاهای چینی به ایران صفر شده است؟ به تجارت نیوز گفت: واردات کالاهای چینی در سه سال اخیر به کشور کاهش یافته است. سیاست های کلان مالی نیز مبنی بر کاهش واردات کالاهای مصرفی...

10 خرداد 1399

جوانان برای مبارزه با فقر ناشی از بحران کرونا کمک کنند

وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی در پیامی ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت.

7 خرداد 1399

گزینه های مالی وزارت ورزش برای هیات مدیره پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس در حالی بدون مدیرعامل توسط مهدی رسول پناه رئیس هیأت مدیره این باشگاه اداره می گردد که دو تن از پنج عضو هیأت مدیره نیز با استعفا از این جمع خارج شده اند.

6 خرداد 1399

آنالیز مسئله کرونا در نشست هیئت رئیسه با رؤسای کمیسیون های مجلس

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: نشست هیأت رئیسه مجلس با رؤسای کمیسیون های تخصصی فردا در صحن علنی مجلس برگزار می گردد.

4 خرداد 1399

کرونا خیلی ها را بیکار و فقیر می نماید ، کشورهای دنیا چگونه از مردم حمایت می نمایند؟

بحران کرونا باعث تغییرات اساسی در زندگی و کسب و کار مردم شده است. اکنون کارگران و شاغلانی که با تعطیلی موقت کار و درآمد روبرو هستند چطور باید از پس زندگی درآیند و برای مقابله با تشدید بی عدالتی و فقر مردم چه اقداماتی باید صورت گیرد.

3 خرداد 1399

در عراق چه خبر است

آمریکا در روز های اخیر اقدام به تخلیه سه پایگاه نظامی خود در عراق کرده است، آیا این تحرکات نظامی را باید آماده سازی برای تهاجم نظامی خواند یا احصای هدفی خاص در قالب عملیات فریب دانست.

1 خرداد 1399

آنالیز همکاری های گمرکی و ترانزیتی توسط ایران و گرجستان

رئیسان گمرک ایران و گرجستان در یک ویدئو کنفرانس همکاری های گمرکی و ترانزیتی را آنالیز کردند.

31 اردیبهشت 1399

550 هزار خط ADSL در تهران به VDSL تبدیل می شود

به گزارش خبرنگارانبه نقل از شرکت مخابرات ایران، سیدمجید صدری با اشاره به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر ارتقای اینترنت خانگی و افزایش 4 برابری آن گفت: ظرف مدت 2 ماه آینده، عملیات اجرایی 550 هزار پورت ADSL به VDSL در شهر تهران صورت می گیرد.

30 اردیبهشت 1399

دبیر کل سازمان ملل: وقت همبستگی است نه تحریم

دبیر کل سازمان ملل متحد در نامه ای به کشورهای گروه 20 بر ضرورت برطرف تحریم های کشورها در بحبوحه شیوع ویروس کرونا تأکید نموده است.

24 اردیبهشت 1399

روسیه: آمریکا از رفتار غیرانسانی در قبال ایران دست بردارد

معاون وزیر خارجه روسیه با انتقاد از مواضع واشنگتن در بحبوحه کوشش ها برای مقابله با ویروس کرونا گفت: ایالات متحده از رویه غیر انسانی اعمال تحریم های یکجانبه علیه ایران دست بردارد.

21 اردیبهشت 1399

امیرعبداللهیان: سیاست غلط ⁧تحریم⁩، کاخ سفید و ترامپ را خواهد شکست

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل با بیان اینکه تحریم های آمریکا علیه ایران دشواری هایی ایجاد کرده است، گفت: سیاست غلط ⁧تحریم⁩، کاخ سفید و ترامپ را خواهد شکست.

20 اردیبهشت 1399

اولین موضع گیری دولت آمریکا درباره مامور شدن الزرفی برای تشکیل کابینه عراق

وزیر خارجه آمریکا در اولین موضع گیری خود پس از مکلف شدن عدنان الزرفی برای تشکیل دولت جدید عراق، حمایت این کشور از الزرفی را مشروط به تحقق چند خواسته واشنگتن کرد.

17 اردیبهشت 1399

جزئیات تخصیص وام کم بهره به استارت آپهای آسیب پذیر

به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر نوشت: به کسب و کارهای اینترنتی که با شیوع کرونا، دچار رکود شده و مجبور به تعدیل نیرو شده اند، وام کم بهره تامین نقدینگی پرداخت می گردد.

16 اردیبهشت 1399

آل محمد: مجلس برای وضع قانون نیازمند استقلال، آزادی و مصونیت است

یک حقوقدان گفت: کار خاص مجلس شورای اسلامی وضع قانون است و برای برای وصول به این هدف استقلال، آزادی و مصونیت از شرایط لازم برای انجام وظایف و تکالیف نمایندگی است.

8 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سلطانی فر: امیدوارم فیفا با برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال موافقت کند

تهران- خبرنگاران- وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم فیفا با درک شرایط کشور، با برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال همچون دو دوره گذشته موافقت نماید.

7 اردیبهشت 1399

دولت در بودجه 99 چه میزان بدهی به صندوق توسعه ملی خواهد داشت؟

خبرنگاران: بر اساس قانون سال جاری باید سهم صندوق توسعه ملی از محل صادرات نفت به 36 درصد می رسید اما به دلیل تحریم های نفتی و فشار بر منابع اقتصادی دولت، مقرر شده تا در بودجه 99، سهم این صندوق 20 درصد باشد و 16 درصد مابه التفاوت تا سهم قانونی 36 درصد...

4 اردیبهشت 1399

پیرترین و جوانترین نمایندگان مجلس آینده را بشناسید ، جدول هیئت رئیسه سنی مجلس یازدهم

انتخاب هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در هر دوره یکی از جالب توجه ترین و مهمترین اتفاقات خانه ملت است.

30 فروردین 1399

کرونا در آسیا، آمار قطره چکانی مبتلایان توسط سعودی، ابتلاء بیش از هزارنفر در مالزی

افزایش آمار مبتلایان به کرونا در عربستان، کویت، مراکش و دیگر کشورهای عربی و فرایند صعودی ابتلا در بعضی کشورهای شرق آسیا از جدیدترین خبرهای کرونایی در دنیا به شمار می رود.

28 فروردین 1399

خبرنگاران دانشگاه علوم پزشکی صلاحیت اعلام نظر در خصوص بیماری کرونا را دارد

ارومیه- خبرنگاران- معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی صلاحیت اعلام نظر در خصوص بیماری کرونا را دارد، گفت: مردم باید به وسیله دانشگاه علوم پزشکی و رسانه ملی اخبار صحیح را دریافت کنند و به بعضی شایعات...

24 فروردین 1399
تعداد: (51)