اخبار سیاسی

دنیای اقتصاد: ساخت سالانه یک میلیون مسکن شدنی است

همزمان با فضاسازی منفی محافل اصلاح طلب علیه برنامه فراوری سالانه یک میلیون واحد مسکونی، روزنامه مالی وابسته به این طیف اذعان کرد: ساخت سالانه یک میلیون مسکن، قابلیت اجرایی دارد.

26 شهریور 1400

جاذبه های گردشگری شهر کرمانشاه

شهر کرمانشاه در قسمت غربی ایران یکی از مقاصد گردشگری اصلی در ایران می باشد. با توجه به قدمت طولانی و آب و هوای کوهستانی این شهر، جاذبه ها و مکان های گردشگری منحصر به فردی در آن قرار گرفته است. قوم های زیادی در این شهر سکونت دارند اما اکثریت آن ها کرد می...

25 شهریور 1400

مدیرعامل تازه سازمان تامین اجتماعی منصوب شد

تهران (پانا) - با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میرهاشم موسوی به اسم مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی منصوب شد.

21 شهریور 1400

محرابیان: تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت خوزستان در اولویت است

تهران (پانا) - وزیر نیرو گفت تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت استان خوزستان در اولویت کاری وزارت نیرو قرار گرفته است به گونه ای که نخستین جلسه آنالیز نحوه تامین آب پایدار با حضور کارکنان و مدیران این وزارتخانه به این استان اختصاص پیدا کرد.

17 شهریور 1400

انگلیس ازسوی اتحادیه اروپا به تحریم تهدید شد

رئیس شورای اروپا خاطرنشان کرد چنانچه انگلیس به تعهداتش درخصوص ایرلند شمالی پایبند نباشد حاکمیت قانون را نقض نموده است.

5 شهریور 1400

درآمد اسقاط خودرو بیش از 2 برابر شد

در حالی که مراکز اسقاط و بازیافت خودرو های فرسوده بار ها از رکود بر فعالیت این صنف گلایه کرده اند و تا خاتمه مرداد ماه امسال هم حدود 50 هزار گواهی اسقاط در این واحد ها انباشت شده، بر اساس لایحه بودجه 1400 پیش بینی می شود درآمد حاصل از از رده خارج کردن خودرو...

3 شهریور 1400

وزیر کار: کشاورزی و دریا محور اساسی توسعه گلستان است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کشاورزی و دریا محور اساسی توسعه گلستان است که باید با ایجاد شرکت های تعاونی از این منابع بیش از پیش استفاده کرد.

1 شهریور 1400

آمارهایی تکان دهنده از آمادگی نظامی تروئیکای اروپایی، زمینگیری 95 درصد ناوگان دریایی انگلیس، خانه نشینی زیردریایی های آلمان و فلج شدن نیروی هوایی فرانسه

در حال حاضر نیروی دریایی آلمان فاقد هر گونه زیردریایی عملیاتی است، نیروی دریایی انگلیس فقط 1 شناور رزمی فعال در ناوگان خود دارد و نیمی از هواپیماهای ارتش فرانسه توان عملیاتی ندارند.

28 مرداد 1400

تصویر ماه بر فراز شهر ثبت جهانی یزد، عکس متفاوتی که سفیر آلمان برای تبریک عید فطر منتشر کرد

سفیر آلمان در ایران که بارهای تصاویری از جاذبه های تاریخی و گردشگری ایران به بهانه های مختلف منتشر نموده است این بار برای تبریک روز عید فطر تصویری متفاوت از بافت تاریخی یزد را منتشر نموده است.

17 مرداد 1400

ویزای کانادا: یاری اقتصادی دولت کانادا به دانشجویان تمدید شد

یکی از اقدامات در نظر گرفته شده برای یاری اقتصادی دولت کانادا به دانشجویان که در بودجه آوریل اعلام شده، قرار است از روز یکشنبه اجرایی گردد.

14 مرداد 1400

واکنش ایران به رای دادگاه کانادا درباره هواپیمای اوکراینی

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه درباره رای صادرشده از سوی دادگاهی در کانادا گفت رای مورد اشاره فاقد مبنا بوده و از مستندات و دلایل عینی هم برخوردار نیست و با توجه به انتشار آن در فضای مجازی از علاقمندان به اینگونه موضوعات دعوت می کنیم با مطالعه...

6 مرداد 1400

محیط زیست هیچ کاری برای هورالعظیم نکرده است ، تصاویر مرگ ماهیان دل انسان را به درد می آورد

خبرنگاران/خوزستان عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار تصاویر مرگ ماهیان و تشنگی گاومیش ها در تالاب خشک هورالعظیم گفت: سازمان حفاظت محیط زیست یک تشکیلات عریض و طویل دارد که خروجی آن صفر است و هیچ اقدامی برای هورالعظیم نکرده است در صورتی...

31 تیر 1400

رزم حسینی کارخانه الکترو فرامهر نیشابور را افتتاح کرد

وزیر صمت در نخستین برنامه بیست و دومین سفر استانی خود در خراسان رضوی، شرکت الکترو فرامهر نیشابور را مورد بهره برداری قرار داد.

25 تیر 1400

وزارت صمت: روغن بیش از احتیاج بازار فراوری شده

مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و فرآورد های دامی سازمان حمایت گفت: بازار روغن نباتی طی سالیان اخیر با راهبرد های نظارتی و بازرسی تبیین شده و بخشنامه های صادره به وسیله سازمان حمایت تحت نظارت است.

25 تیر 1400

تهیه پیش نویس لایحه احیای حقوق عامه تا سرانجام آذر 1400

رئیس پژوهشکده حقوق عمومی و بین الملل پژوهشگاه قوه قضاییه از تهیه پیش نویس لایحه احیای حقوق عامه تا انتها آذر ماه سال جاری(هفته پژوهش) اطلاع داد.

24 تیر 1400

تسلیت ظریف در پی جان باختن دو خبرنگار در حادثه ای غم انگیز

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران حادثه غم انگیز واژگونی اتوبوس در نقده و جان باختن خبرنگار ایرنا و ایسنا را تسلیت گفت.

23 تیر 1400

مخالفت وزیر صمت با عرضه خودرو در بورس، طرح نو قیمت گذاری خودرو

به گزارش خبرنگاران، علیرضا رزم حسینی درباره عرضه خودرو در بورس کالا، گفت: این طرح در مجلس شورای اسلامی مطرح شده و در کمیسیون صنایع مجلس هم روی جزئیات آن کار می شود اما اجرای آن هنوز قطعی نیست.

23 تیر 1400

داستان عکس های دو نفره آقای رئیس

تغییرات یا ژست تغییرات؟ این سؤالی است که ذهن بسیاری از علاقه مندان به مدیریت فوتبال در ایران را به خود مشغول نموده است. با وجود آنکه رئیس فدراسیون فوتبال ایران تغییر نموده و کادر مدیریتی فدراسیون فوتبال هم تا حدودی دستخوش تغییر و تحول شده؛ ولی در، همچنان...

20 تیر 1400

هنوز در مورد بعضی موضوعات کلیدی تصمیم گیری نشده است

معاون سیاسی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران توضیح داد که در مذاکرات برجامی در وین هنوز در مورد بعضی موضوعات کلیدی تصمیم گیری نشده است.

19 تیر 1400

درخواست دیده بان حقوق بشر برای بازنگری در حکم اعدام اعضای اخوان المسلمین مصر

دیده بان حقوق بشر از مصر خواست حکم اعدام 12 تن از اعضای اخوان المسلمین را کاهش دهد.

17 تیر 1400
تعداد: (249)