دماوندی نژاد: تخصیص ارز 4200 به نهاد دام فعلاًٌ ادامه خواهد داشت

به گزارش بازی های فکری، معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ریاست جمهور و وزیر جهاد تاکید داشته اند که تغییری در ارائه خدمات به مرغداران صورت نگیرد به این معنا که تخصیص ارز ترجیحی برای نهاده طیور ادامه خواهد داشت.

دماوندی نژاد: تخصیص ارز 4200 به نهاد دام فعلاًٌ ادامه خواهد داشت

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، حسین دماوندی نژاد گفت: در بخش طیور پایش با دقت کامل به صورت روزانه انجام می گردد که در 32 استان هر روز همکاران ما فعالیت دارند به طوری که ما از 45 روز جلوتر می دانیم که شرایط در 45 روز آینده چگونه خواهد بود.

وی اضافه کرد: قیمت مرغ به صورت مصوب 31 هزار تومان می باشد که با قیمت های فراتر و پایین تر از این نرخ به صورت قانونی برخورد خواهیم کرد.

وی اعلام کرد: ریاست جمهور و وزیر جهاد تاکید داشته اند که تغییری در ارائه خدمات به مرغداران صورت نگیرد. به این معنا که تخصیص ارز ترجیحی برای نهاده طیور ادامه خواهد داشت.

ناصر نبی پورشیری رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخمگذار استان تهران هم در مورد مسائل مرغداران گفت: شرایط نهاده ها، حذف مرغ چربی دار، نبود کشتارگاه و سردخانه از مسائل عمده مرغداران است.

محمدجواد عسکری رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و نماینده استان فارس هم با انتقاد از نحوه توزیع نهاده های دامی گفت: بار ها تولیدکنندگان مرغ گوشتی و تخم مرغ به ما انتقال داده اند که توزیع نهاده های دامی منطقی نیست، که آنالیز های ما نیز نشان می دهد گلایه تولیدکنندگان عزیز درست و بر حق است.

عسکری اضافه کرد: اگر نهاده ها به موقع به دست تولیدکنندگان برسد حتما بازار آرامش پیدا خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اسفند 1400 بروزرسانی: 2 اسفند 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1292

به "دماوندی نژاد: تخصیص ارز 4200 به نهاد دام فعلاًٌ ادامه خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دماوندی نژاد: تخصیص ارز 4200 به نهاد دام فعلاًٌ ادامه خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید