طراحی گرافیکی و چاپ

روش درمانی جدیدی که طول عمر بیماران سرطانی را افزایش می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو،محققان دانشگاه نورث وسترن روش ایمنی درمانی ارائه کردند که می تواند زمان زنده ماندن موش های مبتلا به سرطان پستان منفی سه گانه را افزایش دهد، بیماری که بسیار تهاجمی بوده و درمان آن با دشواری هایی همراه...

27 شهریور 1399

تمدید مهلت شرکت در جایزه فرشته

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل جایزه فرشته، مهلت شرکت در ششمین دوره جایزه فرشته امروز به انتها می رسد و با توجه به شرایط خاص کشور این تاریخ تا 15 تیرماه تمدید می گردد.

7 شهریور 1399

انتشار مجموعه داستانی از نویسندگان شرق و جنوب شرق آسیا

به گزارش خبرنگاران ، کتاب آتش گوگردین دوزخ اثر یانگ گوا -ژا، یاسوناری کاواباتا، ریونو سوکه آکوتاگاوا و دیگران با ترجمه قاسم صنعوی از سوی نشر دوستان چاپ و عرضه شده است.

4 شهریور 1399

شروع همکاری 2 دانشگاه علامه طباطبائی و زبان و فرهنگ پکن چین

دانشگاه علامه طباطبائی و دانشگاه زبان و فرهنگ پکن چین در زمینه های مختلف علمی تفاهم نامه همکاری به صورت مجازی امضاء کردند تا گامی در زمینه بهبود روابط برداشته گردد.

3 شهریور 1399

وزیر خارجه عراق: تهران و ریاض نخستین مقصدهای سفر خارجی ام هستند

به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، فؤاد حسین وزیر خارجه عراق با رئیس کمیته سازمان ملل در امور این کشور دیدار و گفتگو کرد.

29 مرداد 1399

ماهیگیری از آب گل آلود به سبک غربی، تکرار و تشدید توهین برای سود بیشتر

خبرنگاران - گروه بین الملل: شمار جدید مجله موهن شارلی ابدو، نشریه ای که دفتر مرکزی آن در هفته گذشته هدف حمله مردان مسلح نهاده شد، امروز چهارشنبه 24 دی ماه به روی پیشخوان آمده است.

7 تیر 1399

سریال های ماه رمضان راچه ساعتی ببینیم؟

برنامه پخش سریال های ماه مبارک رمضان سال جاری چیده شده اما همچنان تکلیف شبکه یک برای پخش زیرخاکی یا جایگزین آن تعیین نیست.

30 خرداد 1399

پروتئینی که می تواند عامل نابینایی باشد

پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود دریافتند که تجمع نوعی پروتئین در چشم می تواند به نابینایی منجر شود.

13 اردیبهشت 1399

رژیم غذایی مردم فرانسه

رژیم غذایی مردم فرانسه، در مقایسه با دیگر رژیم های مورد استفاده توسط سایر کشورها، علاوه بر تنوع غذایی و مواد اولیه سالم و بومی، از مشخصه قابل توجه دیگری نیز برخوردار است که همین امر به عنوان مهم ترین دلیل اهمیت و شهرت آن در بین دیگر ملل، شناخته شده است....

4 فروردین 1399

چیزهایی که غیرممکن است در چین پیدا کنید!

ممنوع بودن، قدغن کردن، غیرممکن بودن و هر عنوان مترادف دیگری از این جنس را می توان برای آیتم های زیر در چین به کار برد.

18 اسفند 1398

راه اندازی بوم بازار در 14 روستای خراسان جنوبی

خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیر هماهنگی ترویج جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از راه اندازی بوم بازار در 14 روستای استان اطلاع داد و گفت: 218 صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی در استان راه اندازی شده است.

22 بهمن 1398