انتشار مجموعه داستانی از نویسندگان شرق و جنوب شرق آسیا

به گزارش بازی های فکری، به گزارش خبرنگاران ، کتاب آتش گوگردین دوزخ اثر یانگ گوا -ژا، یاسوناری کاواباتا، ریونو سوکه آکوتاگاوا و دیگران با ترجمه قاسم صنعوی از سوی نشر دوستان چاپ و عرضه شده است.

انتشار مجموعه داستانی از نویسندگان شرق و جنوب شرق آسیا

این جلد از داستان های آسیا به خطه هایی اختصاص یافته که سده پررویدادی را پشت سر گذاشته اند . پس از اشغال ها، جنگ های خارجی، ستیزه های داخلی و تصفیه ها، نوبت به آرامشی رسیده که به نویسندگان آنها اجازه می دهد آیینه تمام نمای دیارشان شوند. این سال ها همراه با شکوفایی مالی و صنعتی است که نویسندگان توانسته اند به جایی برسند که با سرشناس ترین نویسندگان دنیا برابری نمایند و نام هایی را تحویل ادبیات دنیا دهند که ردشان تا سال ها برجای بماند.

علاوه بر نویسندگانی چون آکوتاگاوا ،کاواباتا، میشیما و ... که برای ما آشنا هستند، بسیاری نویسندگان صاحب نام دیگر که برای ما ناشناخته مانده اند در این دفتر روی آثارشان آمده است.

در این کتاب داستان هایی از نویسندگان کشورهای چین، ژاپن، کره جنوبی، کره شمالی و ویتنام آمده و پیش از آنکه هر داستان بیاید، بیوگرافی کوتاهی از نویسنده اثر آمده است.

در پاراگرافی از این کتاب می خوانیم:

به دست آوردن پول به وسیله کار خود، حتی به نظر فیلسوفان نیز ناشایست نیست و فروختن گل نیز حرفه ای مبتذل به شما نمی رود. من درک می کنم که انسان برای به دست آوردن ثروت نباید به این در و آن در بزند؛ ولی با لذت هم نباید در فقر بماند.

کتاب آتش گوگردین دوزخ با ترجمه قاسم صنعوی در 576 صفحه، شمارگان 770 نسخه، به بهای 85 هزار تومان از سوی انتشارات دوستان راهی بازار نشر شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 412

به "انتشار مجموعه داستانی از نویسندگان شرق و جنوب شرق آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار مجموعه داستانی از نویسندگان شرق و جنوب شرق آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید