روانشناسی

فال روزانه شنبه 2 دی 1396

فال روزانه شنبه 2 دی 1396، فال فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

6 بهمن 1399

پرخوری در شب یلدا ممنوع ، تعادل در مصرف آجیل و انار

بلندترین شب سال در راه است، شبی که در میان یکی از سخت ترین سال های سپری شده اخیر قرار گرفته است. اما با تمام این سختی ها شب یلدا برای مردم اهمیت زیادی دارد.

3 بهمن 1399

فشار خون بالا زوال شناختی را تسریع می نماید

مطالعات جدید نشان می دهد فشار خون بالا در افراد میانسال و سالمند به تسریع زوال شناختی منجر می گردد.

3 بهمن 1399

بچه ها رفتارهای پدران خود را به ارث می برند

پیش از این معلوم گشته بود که پدرها نسبت به آنچه قبلاً تصور می شد، الگوی شخصیتی بسیار قوی برای بچه ها محسوب می شوند و جالب است که تحقیقات جدید نشان داد که موش های نر نیز از پدر الگوبرداری می نمایند.

30 آذر 1399

شکست را هم به بچه ها بیاموزیم

اگر کودکتان فکر می کند زندگی در همیشه بردن و پیروز شدن و هرگز نباختن و شکست نخوردن خلاصه می شود وقت آن است که به او یاد دهید زندگی برد و باخت دارد.

22 آذر 1399

ظاهری تاثیر گذار با انتخاب درست رنگ لباس

رنگ ها دارای انرژی هستند و می توانند تاثیرگذار باشند. رنگ لباس های درون کمد ما نشان دهنده پیغام هایی هستند که ما به افراد اطرافمان منتقل می کنیم.

15 آبان 1399

درمان کهیر با روش های خانگی و آسان

کهیر یک التهاب پوستی است که به صورت دانه های قرمز رنگ و همراه با خارش پدیدار می گردد. برای درمان کهیر پوستی روش های طبیعی و خانگی وجود دارد.

12 آبان 1399

راه های مقابله با حسادت زنانه

انگیزه - روانشناسی - ممکن است در موقعیت هایی که اتفاق خوبی برای اطرافیانمان می افتد، واکنش های احساسی از خود بروز دهیم که در نگاه اطرافیانمان، ناپسند باشد. گاهی اوقات این احساس آنقدر شدت می گیرد که می تواند به شما و اطرافیانتان صدمه بزند؛ بنابراین اگر...

7 آبان 1399

برابر تیم پرمهره سپاهان نتیجه خوبی کسب کردیم

به گزارش خبرنگاران، دیدار تیم های فوتبال سایپا و سپاهان در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر شامگاه امروز یکشنبه به میزبانی تیم تهرانی برگزار گشت که در سرانجام دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

12 شهریور 1399

افتتاح مرکز پاسخ گویی آموزش های الکترونیکی شریف

مرکز پاسخ گویی آموزش های الکترونیکی شریف به منظور پاسخ گویی به مسائل دانشجویان در ایام آزمون های پایانی در دانشگاه صنعتی شریف افتتاح شد.

6 شهریور 1399

چهارمین همایش ملی روان شناسی و علوم رفتاری برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، چهارمین همایش ملی روان شناسی و علوم رفتاری دانشگاه پیغام نور با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات 27 شهریورماه 1399 در دانشگاه پیغام نور مرکز رشت برگزار خواهد شد.

27 مرداد 1399

چگونه با هر مشغله و شرایطی، ورزش را فراموش نکنیم؟

بهداشت نیوز/ همه افراد صرف نظر از سن و جنسیت و توان فیزیکی از ورزش کردن سود می برند. اختصاص دادن ساعتی تعیین به ورزش کردن میان برنامه های روزانه، کار دشواری است. احتمالاً بار ها تصمیم گرفته اید از شنبه ورزش کردن را آغاز کنید، اما هر بار به دلایل مختلفی...

19 مرداد 1399

چرا گاهی خواب ها و رؤیاهایمان شفاف تر و زنده تر از قبل، به نظر می رسند؟

گاهی فقط کلیاتی از خواب ها را به یادمی آروریم و منظره آنها محو و تار هستند، اما گاهی خواب هایمان شفاف هستند، طوری که در مقام تشبیه شبیه دیدن ویدئوی 4k هستند و اشخاص و صداها و رویدادها بسیار واقع نما هستند. چرا چنین می گردد؟

28 خرداد 1399

خبرنگاران نخستین زادآوری قوچ و میش در پارک سیاهکوه اردکان ثبت شد

یزد- خبرنگاران - نخستین زادآوری قوچ و میش در پارک سیاهکوه شهرستان اردکان از سوی محمود زارع از محیط بانان منطقه ثبت و مستند شد.

27 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سهم فرهنگیان دزفول در بحران کرونا

دزفول - خبرنگاران - معلمان و فرهنگیان بدلیل ارتباط گسترده با اقشار مختلف و اعتماد مردم به آنها سهم بسزایی در کنترل و مدیریت بحران کرونا دارند.

18 اردیبهشت 1399

فریز کردن مواد غذایی، کرونا را از بین نمی برد؟

فوق تخصص بیماری های عفونی در مورد فریز کردن مواد غذایی و مصرف فلفل سیاه در زمان شیوع کرونا توضیحاتی داد.

10 اردیبهشت 1399

نگاه واقع بینانه به ویروس کرونا با یاری علوم شناختی، مجهز بودن به سواد رسانه ای هنگام بروز بحران مهم است

عضو کمیته علمی کنفرانس علوم شناختی و رسانه خبرنگاران گفت: استفاده از ظرفیت های علوم شناختی به ما یاری خواهد نمود سوگیری های شناختی در خصوص این ویروس به حداقل برسد و ذهن از لنگر انداختن دور بماند.

5 اردیبهشت 1399

خبرنگاران دانشگاه علوم پزشکی صلاحیت اعلام نظر در خصوص بیماری کرونا را دارد

ارومیه- خبرنگاران- معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی صلاحیت اعلام نظر در خصوص بیماری کرونا را دارد، گفت: مردم باید به وسیله دانشگاه علوم پزشکی و رسانه ملی اخبار صحیح را دریافت کنند و به بعضی شایعات...

24 فروردین 1399

تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش ملی برنامه درسی و مسائل اجتماعی

مهلت ارسال مقاله به همایش ملی برنامه درسی و مسائل اجتماعی تا 10 بهمن ماه تمدید شد.

24 اسفند 1398

زنان دو برابر مردان در خطر ابتلا به افسردگی هستند

خبرنگاران/البرز یک روانشناس بالینی گفت: افسردگی در کسانی که در سابقه خانوادگی، افسردگی یکی از اعضای خانواده را گزارش می نمایند بیشتر به چشم می خورد.

22 اسفند 1398
تعداد: (21)