همایشها و نمایشگاه ها

همایش ملی چالش های یادگیری الکترونیک در آموزش عالی برگزار می گردد

همایش ملی چالش های یادگیری الکترونیکی در آموزش عالی با مشارکت معاونت آموزشی وزارت علوم برگزار می گردد.

14 شهریور 1399

رییس جمهوری 4 طرح آب و برق را در فارس افتتاح کرد

چهار طرح عظیم در حوزه برق و آب در استان فارس با سرمایه گذاری مجموع 1400 میلیارد تومان به دستور رییس جمهوری به وسیله ویدیو کنفرانس افتتاح شد.

10 شهریور 1399

تمدید مهلت شرکت در جایزه فرشته

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل جایزه فرشته، مهلت شرکت در ششمین دوره جایزه فرشته امروز به انتها می رسد و با توجه به شرایط خاص کشور این تاریخ تا 15 تیرماه تمدید می گردد.

7 شهریور 1399

پرواز هلیکوپتر در مریخ

اگر پرواز آزمایشی موفقیت آمیز باشد، ناسا امیدوار است که نسل دوم هلیکوپتر ها را در ماموریت های بعدی مریخ اعزام کند و و بُعد هوایی را نیز به اکتشافاتشان بیفزاید.

3 شهریور 1399

شروع همکاری 2 دانشگاه علامه طباطبائی و زبان و فرهنگ پکن چین

دانشگاه علامه طباطبائی و دانشگاه زبان و فرهنگ پکن چین در زمینه های مختلف علمی تفاهم نامه همکاری به صورت مجازی امضاء کردند تا گامی در زمینه بهبود روابط برداشته گردد.

3 شهریور 1399

چهارمین همایش ملی روان شناسی و علوم رفتاری برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، چهارمین همایش ملی روان شناسی و علوم رفتاری دانشگاه پیغام نور با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات 27 شهریورماه 1399 در دانشگاه پیغام نور مرکز رشت برگزار خواهد شد.

27 مرداد 1399

خبرنگاران استاندار: شبکه ای برای حمایت و فروش صنایع دستی یزد ایجاد شود

یزد- خبرنگاران- استاندار یزد گفت: یکی از فعالیت های خوبی که می تواند در حوزه صنایع دستی استان صورت گیرد ایجاد شبکه حمایتی برای فروش و بازاریابی است که بستر مناسبی را فراهم و هنرمندان این بخش در استان می توانند محصولات خود را با نام خودشان معرفی کنند. ...

24 مرداد 1399

کرونا در اروپا، از پیش بینی افزایش نرخ بیکاری در انگلیس تا تشدید محدودیت ها در یونان

جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا حاکی از آن است که کارشناسان انگلیسی افزایش چشمگیر نرخ بیکاری در این کشور را پیامد بحران کرونا پیش بینی نموده اند و یونان هم به دلیل شیوع مجدد کرونا محدودیت ها را تشدید می نماید.

23 مرداد 1399

زیباترین ایستگاه های راه آهن اروپا

مسافرت با قطار مناسب، راحت و سریع است. سوای آن حتی گاهی فرصتی برای مسافران فراهم می نماید تا به تماشای معماری مدرن یا تاریخی زیبای ایستگاه قطار شهر مقصدشان بپردازند و با تاریخ آن نیز بیشتر آشنا شوند.

12 مرداد 1399

بیوگرافی کامل زاها حدید، معمار عراقی بریتانیایی اعجوبه

زاها حدید یکی از معروف ترین شخصیت های دنیای معماری است که آثار او در سراسر دنیا نمایان گر سبک متفاوت و مدرن او است. این معمار عراقی بریتانیایی که می توان او را مشهورترین معمار زن دنیا دانست، برای مدت های زیادی بر اریکهٔ طراحی معاصر تکیه داد. آثار زاها...

21 تیر 1399

مزدور آمریکایی: قصد حمله به کاخ ریاست جمهوری ونزوئلا را داشتیم

دومین مزدور آمریکایی شرکت کننده در برنامه ربودن رئیس جمهور ونزوئلا توضیح داد قصد آن ها حمله به کاخ ریاست جمهوری بوده است.

15 تیر 1399

ترامپ نشست های کرونایی را لغو کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پولیتیکو، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به کنفرانس های خبری روزانه خود درباره ویروس کرونا که بیش از یک ماه ادامه داشت، به این بهانه که برگزاری آنها جز هدر دادن وقت و کوشش، چیز دیگری نیست؛ سرانجام داد.

30 خرداد 1399

سخنگوی تروریست های سنتکام: سامانه های دفاعی در عراق مستقر کردیم

سخنگوی تروریست های سنتکام گفت که واشنگتن سامانه های دفاعی در عراق مستقر نموده است.

2 خرداد 1399

آنالیز همکاری های گمرکی و ترانزیتی توسط ایران و گرجستان

رئیسان گمرک ایران و گرجستان در یک ویدئو کنفرانس همکاری های گمرکی و ترانزیتی را آنالیز کردند.

31 اردیبهشت 1399

درخواست دبیر کل سازمان ملل از جی20 برای لغو تحریم کشورهای درگیر کرونا

دبیرکل سازمان ملل در پی نامه 8 کشور درباره تاثیر تحریم های یک جانبه بر مبارزه با ویروس کرونا، خواهان چشم پوشی از این تحریم ها شد.

26 اردیبهشت 1399

47 هزار واحد مسکن در اردبیل مقاوم سازی شد

خبرنگاران: معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: در سال ها اخیر از 111 هزار واحد مسکونی روستایی شناسایی شده برای مقاوم سازی 47 هزار واحد از آنها مقاوم سازی شده است.

25 اردیبهشت 1399

خبرنگاران انتقاد سازمان جهانی بهداشت از عملکرد بعضی کشورها در مقابله با کرونا

تهران- خبرنگاران- مدیر کل سازمان جهانی بهداشت با انتقاد از عملکرد بعضی کشورها در مقابله با کرونا، گفت که شماری از کشورها اقداماتی مناسب و کافی برای شناسایی موارد ابتلای به این ویروس و مهار آن انجام نمی دهند.

15 اردیبهشت 1399

انواع سقف کاذب[

سقف کاذب به عنوان یک پوشش برای سقف اصلی در نظر گرفته می گردد. این پوشش نه تنها زیبایی سقف را دو چندان می نماید، بلکه با استفاده از آن میتوان تاسیسات و سیم کشی ها را پوشش داد و دغدغه مخفی نگه داشتن آنها را رفع نمود. سقف کاذب نوعی سقف ثانویه برای ساختمان محسوب...

12 اردیبهشت 1399

نگاه واقع بینانه به ویروس کرونا با یاری علوم شناختی، مجهز بودن به سواد رسانه ای هنگام بروز بحران مهم است

عضو کمیته علمی کنفرانس علوم شناختی و رسانه خبرنگاران گفت: استفاده از ظرفیت های علوم شناختی به ما یاری خواهد نمود سوگیری های شناختی در خصوص این ویروس به حداقل برسد و ذهن از لنگر انداختن دور بماند.

5 اردیبهشت 1399

گشتی دیجیتالی در موزه زمان ، نخستین موزه زمان سنجی ایران

سرویس پرونده یک سایت پرتال تخصصی خبرنگاران، در ادامه معرفی و بررسی فنی پرتال های گردشگری ایران، به سراغ یکی دیگر از سایت های فعال گردشگری پایتخت رفته است. موزه زمان، یکی از مراکز گردشگری تهران است که مانند موزه ملک، موزه هنرهای معاصر و برخی دیگر از مراکز...

9 فروردین 1399
تعداد: (34)