اخبار صنعت

جاذبه های گردشگری و تاریخی ظرفیتی برای خروج مشگین شهر از رکود اقتصادی است

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جاذبه های تاریخی و گردشگری موجود در مشگین شهر ظرفیتی مهم برای حل مسائل اقتصادی این شهرستان است.

4 مهر 1399

فرمول جدید خانه دار شدن مردم

بالاخره چراغ معاملات ملک در بورس کالا روشن شد؛ به طوری که هفته گذشته در بورس کالای ایران، یک باب واحد تجاری واقع در شهر جدید پردیس روی تابلوی بازار فرعی رفت.

26 شهریور 1399

اخبار کوتاه عراق، از تکذیب میانجی گری میان ایران و آمریکا تا دستگیری سرکرده داعش در کرکوک

مبتلا شدن یک مقام امنیتی به کرونا، دستگیری یک تروریست داعشی در کرکوک، تکذیب میانجی گری بغداد میان ایران و آمریکا و هشدار درباره کوشش ها برای بازگشت عناصر بعثی از جمله خبرهای کوتاه مربوط به عراق است.

24 شهریور 1399

آذرنیا: اشتباه فردی اجازه نداد از پرسپولیس امتیاز بگیریم، در صورت نتیجه نگرفتن ممکن است هر اتفاقی بیفتد

سرپرست باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: اگر در 6 بازی باقی مانده تا سرانجام لیگ نتیجه مناسب نگیریم ممکن است هر اتفاقی برای تیم بیفتد.

19 شهریور 1399

اطلاعیه ترم تابستانی دانشگاه صنعتی اصفهان منتشر شد ، شروع ترم از 11 مرداد

دانشگاه صنعتی اصفهان اطلاعیه ترم تابستانی سال 1399 در این دانشگاه را منتشر و خاطرنشان کرد که این ترم به صورت الکترونیکی و غیرحضوری برگزار می گردد.

18 شهریور 1399

سرپرست وزارت صمت: بندر چابهار سومین قطب تجاری ایران می شود

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بندر چابهار با توجه به زیرساخت ها، ظرفیت ها و موقعیت راهبردی، به زودی سومین قطب تجاری ایران می شود و در کنار بندرعباس و بندر امام(ره) قرار می گیرد.

18 شهریور 1399

اثر تحولات سال 2020 بر بازار نفت غرب آسیا و شمال آفریقا، ادامه بهبود تقاضای نفت در نیمه دوم سال

پیش بینی می گردد که جهت بازیابی تقاضای نفت ادامه یابد، اما شواهد حاکی از منفی بودن تقاضا در نیمه دوم سال 2020 است. در سال 2021 با توجه به رشد مجدد فراوری ناخالص داخلی، پیش بینی می گردد

15 شهریور 1399

رییس جمهوری 4 طرح آب و برق را در فارس افتتاح کرد

چهار طرح عظیم در حوزه برق و آب در استان فارس با سرمایه گذاری مجموع 1400 میلیارد تومان به دستور رییس جمهوری به وسیله ویدیو کنفرانس افتتاح شد.

10 شهریور 1399

ازن چند روز از بهار تهران را آلوده کرد؟

هوای پایتخت طی بهار امسال شش روز به دلیل افزایش غلظت آلاینده ازن در شرایط ناسالم برای گروه های حساس و در آستانه شرایط ناسالم برای همه افراد قرار گرفت.

9 شهریور 1399

معین شدن میزبان رویدادهای هوشمند گردشگری

ایسنا/ براساس سخنان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، میزبان رویدادهای هوشمند گردشگری تعیین شد.

8 شهریور 1399

افتتاح مرکز پاسخ گویی آموزش های الکترونیکی شریف

مرکز پاسخ گویی آموزش های الکترونیکی شریف به منظور پاسخ گویی به مسائل دانشجویان در ایام آزمون های پایانی در دانشگاه صنعتی شریف افتتاح شد.

6 شهریور 1399

باید به دنبال مسیرهای دانش بنیانِ رقابت پذیر برای تحقق جهش فراوری باشیم

بیست و چهارمین مراسم روز ملی صنعت و معدن صبح امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور ، سرپرست وزارت صنعت، نایب رئیس اتاق ایران و تعدادی از مسئولان و فعالان مالی برگزار گردید.

4 شهریور 1399

انتشار مجموعه داستانی از نویسندگان شرق و جنوب شرق آسیا

به گزارش خبرنگاران ، کتاب آتش گوگردین دوزخ اثر یانگ گوا -ژا، یاسوناری کاواباتا، ریونو سوکه آکوتاگاوا و دیگران با ترجمه قاسم صنعوی از سوی نشر دوستان چاپ و عرضه شده است.

4 شهریور 1399

قربانیان تعصب از آبادان تا کرمان ، قتل های خانوادگی؛ پرونده ای که قطورتر می شود

اخبار ناگوار جنایت های خانوادگی در روزهای منتهی به تعطیلات هفته گذشته از گوشه و کنار کشور مخابره شد. از قتل دلخراش ریحانه بیست ودوساله در کرمان توسط پدرش تا کشته شدن دو زن جوان در آبادان از سوی همسر و برادر.

1 شهریور 1399

چهارمین همایش ملی روان شناسی و علوم رفتاری برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، چهارمین همایش ملی روان شناسی و علوم رفتاری دانشگاه پیغام نور با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات 27 شهریورماه 1399 در دانشگاه پیغام نور مرکز رشت برگزار خواهد شد.

27 مرداد 1399

توسعه کشت گیاه دارویی زیره در شهرستان کنگاور

رییس جهاد کشاورزی کنگاور گفت:در اجرای برنامه های ابلاغی توسعه کشت گیاهان دارویی در شهرستان کنگاور، عملیات کاشت گیاه دارویی زیره سبز از سال گذشته در این شهرستان آغاز شد.

20 مرداد 1399

زیباترین ایستگاه های راه آهن اروپا

مسافرت با قطار مناسب، راحت و سریع است. سوای آن حتی گاهی فرصتی برای مسافران فراهم می نماید تا به تماشای معماری مدرن یا تاریخی زیبای ایستگاه قطار شهر مقصدشان بپردازند و با تاریخ آن نیز بیشتر آشنا شوند.

12 مرداد 1399

اختصاص 1140 میلیارد تومان تسهیلات کرونا به کرمان

مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: هزار و 140 میلیارد تومان تسهیلات حمایت از بنگاه های اقتصادی آسیب دیده از ویروس کرونا به استان اختصاص یافت.

11 مرداد 1399

تشدید برخورد با قاچاق چوب در اردبیل

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از شدت برخورد با پدیده قاچاق انواع چوب جنگلی و صنعتی در مناطق مختلف این استان اطلاع داد.

7 مرداد 1399

داورها اعتراف بکنند یا نکنند؟

اعترافاتی از این دست موافقان و مخالفانی دارد. کسانی می گویند شفاف سازی در هر حالی خوب است و باعث می شود هواداران با واقعیات فوتبال آشنا شوند و مظلومیت تیم و بازیکنان خودی بیشتر آشکار شود اما...

18 تیر 1399
تعداد: (76)