وزیر دفاع روسیه: بخش اصلی نیروهایمان سوریه را ترک کرده اند

به گزارش بازی های فکری، وزیر دفاع روسیه گفت که بخش اصلی نیروهای روسی بعد از آزادی 96 درصد خاک سوریه از وجود تروریسم، این کشور را ترک کردند.

وزیر دفاع روسیه: بخش اصلی نیروهایمان سوریه را ترک کرده اند

به گزارش بازی های فکری، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه گفت: بخش اصلی نیروهای روسی بعد از آزادی 96 درصد خاک سوریه از وجود گروه های تروریستی، این کشور را ترک کرده اند.

شویگو در نشست هیئت رهبران وزارت دفاع گفت: عقب نشینی بخش اصلی نیروهای ما تکمیل شده است و تعداد نیروهای روسی در سوریه بعد از پایان عملیاتشان به تعداد مقرر رسیده است. سورتی های پرواز نیروی هوایی ما در سوریه از 110 سورتی به دو تا چهار سورتی پرواز در هفته کاهش یافته است.

وی تأکید کرد: مهم ترین مرحله برای حل و فصل بحران در سوریه برگزاری مذاکرات سیاسی است. مذاکرات آستانه به فرایند حل بحران سرعت بخشید. همچنین ژانویه در شهر سوچی کنفرانس مذاکرات ملی سوریه برگزار شد که آغازی برای تشکیل کمیته قانون اساسی بود. به دنبال این گفتگوها شرایط سیاسی مناسب برای حفظ دولت سوریه فراهم شد.

وی همچنین الجزایر، چین، هند و ویتنام را از اولویت های روسیه برای شراکت و همکاری در صنایع نظامی در سال 2018 دانستو گفت: همکاری صنایع دفاعی شامل 98 کشور است امسال چین، هند، الجزایر و ویتنام در اولویت های شراکت صنایع دفاعی ما هستند. ما تماس های دفاعی زیادی در آسه آن داشتیم.

شویگو همچنین گفت که نیروهای نظامی روسیه توان تهاجمی خود را در سال 2018 برای مقابله با سیستم ضد موشکی آمریکا تقویت کرده است.

وی افزود: برای مقابله با استقرار سیستم های ضد موشکی آمریکا نیروهای دفاعی روسیه توان نظامی و تهاجمی خود را تقویت کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 40

به "وزیر دفاع روسیه: بخش اصلی نیروهایمان سوریه را ترک کرده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر دفاع روسیه: بخش اصلی نیروهایمان سوریه را ترک کرده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید