تور ارزان فرانسه: امتیاز بیشتر برای متقاضیان فرانسه زبان اکسپرس انتری

به گزارش بازی های فکری، اگر به زبان فرانسه علاقه مند هستید و یا در پی آموختن این زبان خبر خوبی برایتان داریم! افراد فرانسه زبان و کلا آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که فرانسه زبان هستند در فرایند درخواست مهاجرت واجد امتیاز بیشتری خواهند بود. آقای مارکو مندچینو وزیر مهاجرت کانادا اعلام نموده است که متقاضیان مسلط به دو زبان رسمی کانادا یا متقاضیان فرانسه زبان در سیستم اکسپرس انتری امتیاز بیشتری دریافت خواهند کرد.

تور ارزان فرانسه: امتیاز بیشتر برای متقاضیان فرانسه زبان اکسپرس انتری

با ما همراه باشید و با تور ارزان فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

متقاضیان فرانسه زبان از این به بعد به خاطر مهارت های زبان فرانسه خود 25 امتیاز دریافت خواهند کرد در حالی که پیش از این تنها 15 امتیاز به خاطر زحماتی که برای یادگیری زبان فرانسه مبذول نموده بودند نصیبشان می شد. متقاضیان دوزبانه نیز از این بعد 50 امتیاز دریافت خواهند کرد که نسبت به 30 امتیاز قبلی حکایت از افزایش 20 امتیازی برای این دسته از متقاضیان دارد.

کانادا میخواهد تا سال 2023 بالغ بر 4.4 درصد مهاجران فرانسه زبان خارج از کبک را جذب کند. این اقدام قرار است به کانادا یاری کند تا بعد از برداشته شدن محدودیت های سفر زودتر به این هدف برسد. در سال 2019 کانادا تنها 2.82 درصد مهاجران فرانسه زبان در خارج از کبک را جذب نموده است.

مندچینو گفته است حمایت از توسعه جوامع فرانسه زبان در خارج از کبک بخشی از برنامه این دولت برای رشد مالی و شکوفایی بلندمدت سرتاسر کاناداست. یاری کردن به جوامع اقلیت فرانسه زبان در سراسر کانادا کار درستی است. ما به جذب مهاجران فرانسه زبان ادامه خواهیم داد تا از شکوفایی جوامع اقلیت فرانسه زبان اطمینان حاصل کنیم.

لازم به ذکر است بین 2033 تا 2019 بیش از 60 هزار مهاجر فرانسه زبان به کانادا مهاجرت نموده اند. تنها در سال 2019 این عدد 8,645 بود. اداره مهاجرت کانادا طی پنج سال پیش رو 40.8 میلیون دلار برای تحکیم شرایط فرانسه زبانان سرمایه گذاری خواهد نمود.

درباره سیستم اکسپرس انتری

اکسپرس انتری سیستمی سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می نمایند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد. متقاضیانی که مایل به ارائه پروفایل اکسپرس انتری خود هستند می توانند علیرغم برقراری محدودیت های کرونایی این کار را انجام دهند. اداره مهاجرت کانادا پروفایل های تازه را می پذیرد و به درخواست های اقامت دائم رسیدگی می نماید.

در سیستم CRS عوامل متعددی منجمله سن، تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه ارزیابی می شوند. از متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند دعوت می گردد تقاضای خود را برای اقامت دائم کانادا ارائه نمایند.

اداره مهاجرت کانادا معمولا هر دو هفته یک بار پذیرش های اکسپرس انتری را برگزار می نماید. اخیرا اداره مهاجرت کانادا پذیرش هایی با حکم بیشتر نسبت به گذشته برگزار نموده است. در پذیرش 14 اکتوبر 4,500 متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دریافت کردند. تا این تاریخ مجموعا 82,850 دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر شده است.

در سال 2019 نسبت مهاجران فرانسه زبانی که دعوت به تقاضا برای اقامت دائم شده اند از 4.5 درصد در سال 2018 به 5.6 درصد رسیده است. در ضمن استان کبک کانادا سیستم مهاجرتی خاص خود را برای هدف گرفتن مهاجران فرانسه زبان اداره می نماید.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 26 آذر 1400 بروزرسانی: 26 آذر 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1217

به "تور ارزان فرانسه: امتیاز بیشتر برای متقاضیان فرانسه زبان اکسپرس انتری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان فرانسه: امتیاز بیشتر برای متقاضیان فرانسه زبان اکسپرس انتری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید