همایش ملی چالش های یادگیری الکترونیک در آموزش عالی برگزار می گردد

به گزارش بازی های فکری، همایش ملی چالش های یادگیری الکترونیکی در آموزش عالی با مشارکت معاونت آموزشی وزارت علوم برگزار می گردد.

همایش ملی چالش های یادگیری الکترونیک در آموزش عالی برگزار می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران از وزارت علوم، همایش ملی چالش های یادگیری الکترونیکی در آموزش عالی با هدف بهبود عملکرد دانشگاه ها در سال تحصیلی پیش رو، با مشارکت معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به میزبانی دانشگاه بوعلی سینای همدان سی ام تیرماه 1399 برگزار خواهد شد.

تهیه محتوای الکترونیکی در درس های دانشگاهی، تدریس همزمان و ناهمزمان در محیط یادگیری الکترونیکی، تدریس دروس عملی و کارگاهی در محیط های یادگیری الکترونیکی، ارزشیابی مستمر و پایانی در محیط یادگیری الکترونیکی، شیوه های آموزش استادان برای تدریس اثربخش در محیط یادگیری الکترونیکی، و طراحی فعالیت ها و تکالیف یادگیری در محیط الکترونیکی بعضی از محورهای این همایش ملی را تشکیل می دهند.

پشتیبانی آموزشی مستمر از دانشجویان و اساتید در محیط الکترونیکی، تجربه های آموزنده استادان و دانشجویان از یادگیری الکترونیکی در دوران همه گیری ویروس کرونا، جهت گیری، سیاست ها و برنامه های درسی الکترونیکی دانشگاه ها در آینده و مشارکت بخش های مختلف دانشگاه در ارتقای اثربخش یادگیری الکترونیکی از محورهای این همایش ملی است.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 433

به "همایش ملی چالش های یادگیری الکترونیک در آموزش عالی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش ملی چالش های یادگیری الکترونیک در آموزش عالی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید