ساعات سرنوشت ساز برای مهاجم مورد نظر استقلال

به گزارش بازی های فکری، امین قاسمی نژاد که به شدت موردتوجه استقلال در پنجره جابجایی زمستانی قرار گرفته است، با موانع بزرگی در این راستا روبرو است. فرهاد مجیدی در پنجره زمستانی یکی از بازیکنانی که به مدیران تیم برای امضای قرارداد پیشنهاد داده، امین قاسمی نژاد است که مذاکرات بین طرفین طی ساعات اخیر شدت گرفته است.

ساعات سرنوشت ساز برای مهاجم مورد نظر استقلال

قاسمی نژاد که روز گذشته با حضور در دفتر باشگاه جلسه کوتاهی با مدیران این تیم برگزار کرد، اکنون به دنبال مذاکره با مالک باشگاه شهرخودرو برای نهایی شدن این انتقال است. گویا مدیران استقلال در این جلسه کوتاه به قاسمی نژاد اعلام کرده اند در شرایط کنونی قادر به انجام مراحل مالی مربوط به دریافت رضایتنامه اش از شهرخودرو نخواهند بود و او شخصا باید در این خصوص اقدام کند. موضوعی که باعث شد جلسه بین طرفین مدت زمان کوتاهی صرف کند و قاسمی نژاد خیلی زود محل باشگاه را ترک کند.

از سوی دیگر باشگاه استقلال طی استعلامی که از سازمان لیگ به عمل آورده، صدور رضایتنامه در شرایط کنونی تنها با امضای فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو دارای اعتبار خواهد بود و به همین منظور آن تدابیر شدیدی را برای اینکه در آینده دچار مشکل نشوند را در پیش گرفته اند.

امین قاسمی نژاد اکنون در جلسه با فرهاد حمیدوای به دنبال دریافت رضایت او برای مجوز حضور در استقلال است و باید دید قادر خواهد بود رویای خود برای پوشیدن پیراهن استقلال را تحقق بخشد یا خیر. جایی که تنها برگه مربوط به رضایتنامه با امضای فرهاد حمیداوی قادر خواهد بود او را به این هدف برساند.

باشگاه شهرخودرو طی روزهای اخیر و بعد از اینکه مسائل مالی فراوانی را پشت سر گذاشت با تغییر مالکیت روبرو شده و بار دیگر با نام پدیده وارد مسابقات شده است. در این بین سازمان لیگ اما اعلام کرده که تنها امضای فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو پای برگه رضایتنامه بازیکنان این تیم را معتبر می داند.

اکنون قاسمی نژاد در مذاکره با حمیداوی در این راستا قرار گرفته است و باید دید در فاصله 72 ساعت تا انتها جابجایی به هدف خود دست خواهد یافت یا خیر.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 855

به "ساعات سرنوشت ساز برای مهاجم مورد نظر استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعات سرنوشت ساز برای مهاجم مورد نظر استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید