حاشیه های ادامه دار سحر زکریا؛ واکنش ها به بیماری حنجره سحر زکریا

به گزارش بازی های فکری، شب گذشته سحر زکریا با انتشار ویدئویی در اینستاگرام گفت که از گلو درد و درد حنجره رنج می برد و این موضوع باعث شده مدتی از فضای مجازی دور بماند. زکریا پیش از انتشار این ویدیو هم در پست ها و استوری هایش به بیمار بودنش اشاره نموده بود، اما تا به امروز درباره نوع بیماری اش حرفی به میان نیاورده بود.

حاشیه های ادامه دار سحر زکریا؛ واکنش ها به بیماری حنجره سحر زکریا

با ما همراه باشید و درباره مجله بهابادی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران، زکریا در ویدیوی منتشر شده اش از پیغام های دایرکت و احوال پرسی دوستانش تشکر می نماید و می گوید که نمی توانسته است همه را پاسخ دهد، چون مدتی است از بیماری حنجره و گلو رنج می برد. اما دلیل مهم شدن بیش از حد بیماری زکریا و ویرال شدن ویدیوی بیماری او در فضای مجازی چست؟ چرا این موضوع با این سرعت در فضای مجازی منتشر می گردد؟

شاید حاشیه سازی های اخیر سحر زکریا که در پیج اینستاگرامش با ویدئو ها و صحبت هایی که علیه مهران مدیری مطرح نموده بود، باعث به سطر اخبار آمدن او در شبکه های اجتماعی شده است.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

ویدیوی توضحیات سحر زکریا درباره بیماری اش

حاشیه های ادامه دار سحر زکریا

مهرماه 92 نخستین باری بود که سحر زکریا به انتقاد از مهران مدیری پرداخت و حاشیه سازی را شروع کرد. او در صفحه اینستاگرام خود نوشت: آقای مدیری عزیز برام بسیار قابل احترامید، ولی چند وقتیه که از شما مصاحبه هایی می بینم که ذهنم را مشغول نموده. شما دریکی از مصاحبه هاتون گفتید به اون آدم سر چهارراه فکر می کنید، ولی چطور به تیمی که سال ها با شما کارکردن فکر نمی کنید؟! من سحر زکریا دل پرخونی از همکارانم دارم چراکه سال هاست من و امثال من زنده به گور شدیم، روزی که از این جهان برم لطفاً سر جنازه ام نیایید و عینک های آفتابی گران قیمتتان را به چشم نزنید و به تبلیغات پوچتون ادامه ندید، چون به وقت زنده بودنم مرا کشتید

این موضوع برای مدت کوتاهی جنجال برانگیز شد تااینکه خبر ساخت دراکولا به وسیله روابط عمومی این سریال اطلاع رسانی شد و زکریا بار دیگر به مدیری تاخت. پس از این ماجرا ها بعضی کاربران و بازیگران، چون بهنوش بختاری به انتقاد های تند زکریا واکنش نشان دادند.

اما زکریا از موضعش دست نکشید و در ادامه با انتقاد از شب های مافیا، شهاب حسینی، واکسن کرونا، جشنواره فجر، قطعی برق، حذف تصویر دختران از ریاضی سوم دبستان تا مدت ها نامش بر سر زبان ها افتاد.

حالا هم موضوع بیماری او به میان آمده و برای چندمین بار حاشیه ساز شده است. البته او دو سال قبل هم با انتشار تصویری از عمل جراحی اش اطلاع داد، اما در این رابطه جنجالی به وجود نیامد و کمتر کسی در پی دلیل و ماجرای بیماری اش بود.

واکنش ها به حواشی دیروز تا امروز سحر زکریا

سحر زکریا طی چندماه های گذشته سعی در افشای فساد در سینمای ایران و مافیای سینما را داشته است. افشاگری اش، اما در حد ادعا به جای مانده و تا به امروز صحه ای بر این موضوع گذاشته نشده و در مقابل حتی بعضی هنرمندان از این عمل سحر زکریا انتقاد می کردند.

در واقع فرد مدنظر سحر زکریا در زمین حملاتش مهران مدیری، کارگردان و بازیگر سرشناس کشور است. این درحالی است که سحر زکریا در تعدادی از کار های مدیری با او همکاری نموده است. همین موضوع باعث شد تا بعضی رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی به سخنان زکریا واکنش نشان دهند.

بعضی از رسانه های غیررسمی و کاربران معتقدند که سحر زکریا از اینکه مدتهاست به وسیله مهران مدیری و بعضی از کارگردانان سینما به بازی گرفته نمی گردد و نقشی ندارد، ابرار نارضایتی نموده و همین موضوع باعث شده مهران مدیری را هدف انتقادهایش قرار دهد.

بعضی از کاربران مدعی هستند که دلیل حاشیه سازی های آن موقع سحر زکریا و حتی اعلام بیماری الانش، بخاطر اضافه شدن فالور بیشتر و به نوعی افزایش عایدی از راه تبلیغات است.

علاوه بر مهران مدیری، عملکرد دولت برای خرید واکسن کرونا درگیر انتقاد های سحر زکریا شده بود. این موضوع پس از مرگ علی انصاریان براثر ابتلا به کووید 19 رخ داد. زکریا در یک لایو اینستاگرامی خواهان خرید واکسن شد و گفت که چرا در کشور های دیگر بازیگران و فوتبالیست ها جانشان را براثر کرونا از دست نمی دهند.

اما کابران معتقدند که سخن های آن موقع سحر زکریا و ادامه دار شدن حاشیه هایش بهانه ای برای دریافت واکسن بوده است. حالا هم که سهمیه دریافت واکسن برای هنرمندان وجود دارد و هرروز تصاویر واکسیناسیون بازیگران منتشر می گردد، میخواهد تا بامریض نشان دادنش سرپوشی روی حواشی این مدتش گذاشته و به جنجال هایش با مظلوم نمایی پایان دهد.

در مقابل، اما دسته ای دیگر از کاربران صحبت های این چندماهه سحر زکریا را برای دفاع از مردم میدانند. آن ها می گویند که داد و فریاد های سحر زکریا برای حمایت از مردم باعث دچار شدنش به این بیماری شده و او را بی از پیش مظلوم نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1040

به "حاشیه های ادامه دار سحر زکریا؛ واکنش ها به بیماری حنجره سحر زکریا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه های ادامه دار سحر زکریا؛ واکنش ها به بیماری حنجره سحر زکریا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید