تهران همچنان در شرایط قرمز کروناست ، محدودیت ها و دورکاری حداقل تا اواسط شهریور تمدید می گردد؟

به گزارش بازی های فکری، فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران با اشاره به افت محسوس تعداد مراجعان سرپایی مشکوک و یا مبتلا به کرونا به مراکز بهداشتی، از کاهش 11 درصدی در این بخش اطلاع داد و در عین حال هشدار داد: استان تهران کماکان به لحاظ شیوع کرونا در شرایط قرمز است.

تهران همچنان در شرایط قرمز کروناست ، محدودیت ها و دورکاری حداقل تا اواسط شهریور تمدید می گردد؟

به گزارش خبرنگاران آنلاین و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر علیرضا زالی در گفت و گوی زنده خبری امروز 27 مرداد، با اشاره به همجواری استان البرز با تهران، از شرایط هشدار و شرایط قرمز این استان اطلاع داد و اضافه نمود: طبیعتا به دلیل تراکنش این استان ها شیوع کرونا(corona) در هفته های پیش رو همچنان ادامه خواهد داشت.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران گفت: در 24 ساعتی که گذشت، تعداد بیماران جدیدی که در بیمارستان های استان تهران با تشخیص کرونا بستری شده اند، در بخش های عادی 402 بیمار و در بخش های ویژه به 133 بیمار رسیده است.

دکتر زالی ادامه داد: سهم مراجعان جدید سرپایی به مراکز بهداشتی و درمانی با تشخیص کووید 19 که احتیاج به بستری داشته اند، 8.4 درصد بوده و از این تعداد سهم افرادی که احتیاج به بستری در بخش آی سی یو داشته اند نیز 24 درصد گزارش شده است. این آمار در مقایسه با هفته گذشته بیانگر این است که مجموعا کاهش هفت درصدی در مبتلایان کرونایی را شاهد بوده ایم.

وی با اشاره به افت محسوس مراجعان سرپایی مشکوک و یا مبتلا به کرونا به مراکز بهداشتی، از کاهش 11 درصدی در این بخش اطلاع داد.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران بر ضرورت استمرار تمدید محدودیت های تردد خصوصا در حوزه کارمندی تاکید نمود و گفت: به نظر می رسد تمدید محدودیت ها و استفاده از فضای دورکاری حداقل تا اواسط شهریور ضروری باشد.

دکتر زالی در ادامه با اشاره به برگزاری آزمون های کنکور 99 گفت: سازمان مدیریت پسماند شهری با همراهی سازمان آتش نشانی، آمادگی کامل خود را با هدف اجرای فرآیندهای ضدعفونی مراکز برگزاری آزمون ها اعلام نموده اند تا سلامت داوطلبان در بالاترین سطح تضمین گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 499

به "تهران همچنان در شرایط قرمز کروناست ، محدودیت ها و دورکاری حداقل تا اواسط شهریور تمدید می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران همچنان در شرایط قرمز کروناست ، محدودیت ها و دورکاری حداقل تا اواسط شهریور تمدید می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید