ترامپ نشست های کرونایی را لغو کرد

به گزارش بازی های فکری به نقل از پولیتیکو، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به کنفرانس های خبری روزانه خود درباره ویروس کرونا که بیش از یک ماه ادامه داشت، به این بهانه که برگزاری آنها جز هدر دادن وقت و کوشش، چیز دیگری نیست؛ سرانجام داد.

ترامپ نشست های کرونایی را لغو کرد

وی در توئیتی، با نشانه رفتن انگشت اتهام به سوی رسانه های به زعم او دروغ پرداز مدعی شد که در جریان نشست های خبری، آنها جز سوال های خصمانه چیز دیگری نمی پرسند و در گزارش هایشان به مردم حقیقت را نمی گویند.

البته، پیش از آنکه وی با این بهانه تراشی ها انصراف خود از برگزاری نشست های خبری روزانه رسماً اعلام کند، برآورد هایی مبنی بر اتخاذ این تصمیم وجود داشت.

ظاهراً مشاوران ترامپ از بیم گاف های متعددی که وی در جریان نشست های خبری می دهد و تاثیر مخرب آنها بر نتیجه کارزار انتخاباتی 2020، به او توصیه نموده اند، کمتر با رسانه ها تعامل داشته باشد و توصیه های پزشکی را به کارشناسان این حوزه بسپارد.

به همین دلیل وی روز شنبه، عادت معمول خود برای برگزاری نشست خبری را انجام نداد و به جایش، به سلاح قدیمی اش یعنی توئیتر متوصل شد.

از آغاز آغاز این نشست های خبری که ترامپ سعی می کرد از آنها به عنوان وسیله ای تبلیغاتی در کارزار انتخاباتی 2020 استفاده کند؛ محبوبیت او به ویژه در 3 ایالت کلیدی غرب میانه با کاهش همراه بوده است.

جدیدترین گاف ترامپ، پیشنهاد وی برای تزریق مواد ضدعفونی کننده به بیماران کرونایی بود، که نه تنها وی را با تمسخر مخالفین سیاسی روبرو کرد، بلکه واکنش سازمان غذا و داروی آمریکا را نیز در پی داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 313

به "ترامپ نشست های کرونایی را لغو کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ نشست های کرونایی را لغو کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید