انتخابات ماه نوامبر نبرد نور و تاریکی است

به گزارش بازی های فکری، به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، جو بایدن نامزد حزب دموکرات آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری 2020، بعد از قبول کردن رسمی این نامزدی در سخنانی خطاب به طرفداران خود گفت: اگر ریاست جمهوری را به من بسپارید، من بهترین صفات را در وجودمان زنده می کنم، نه بدترین ها را. من هم پیمان نور خواهم بود، نه تاریکی.

انتخابات ماه نوامبر نبرد نور و تاریکی است

هیچ نسلی نمی داند تاریخ از او چه خواهد خواست. فقط می توانیم بدانیم که وقتی لحظات حساس از راه رسید آماده هستیم یا نه. و حالا با یکی از سخت ترین لحظات تاریخ آمریکا روبرو هستیم.

او در سخنرانی خود به نقل قولی از الا بیکر فعال حقوق مدنی اشاره نمود و گفت: چراغی به دست مردم بدهید و آنها راه خود را پیدا می نمایند. اینها کلماتی است که در زمان ما به کار می آید. رئیس جمهور فعلی آمریکا را سخت طولانی در تاریکی فرو برده. ما امید را به ترس، حقیقت را به تخیل، انصاف را به امتیاز ترجیح خواهیم داد.

او گفت: موضوع انتخابات سال جاری شخصیت، درستکاری، علم، دموکراسی است. دونالد ترامپ با نادیده دریافت مردم آمریکا ریاست جمهوری را در خود خلاصه نموده است.

نامزد حزب دموکرات گفت: ترامپ با مدیریت نادرست بحران کرونا در انجام وظایفش به عنوان رئیس جمهور ناکام مانده است.

بایدن قول داد در صورتی که انتخاب گردد اولین اقدام او تحت کنترل درآوردن این اپیدمی خواهد بود.

او گفت: چون من موضوعی را می فهمم که این رئیس جمهور از ابتدا درک ننموده - هرگز اقتصاد به حالت عادی باز نخواهد گشت، هرگز نمی توانیم بچه هایمان را در فضایی امن به مدرسه بفرستیم، مگر آنکه مشکل این ویروس را حل نموده باشیم. این انتخابات زندگی ما را تغییر خواهد داد. این رای گیری معین خواهد نمود آمریکا برای مدت های خیلی طولانی چه نوع کشوری خواهد بود.

او گفت: در خصوص این رئیس جمهور می دانیم که اگر چهار سال دیگر به او بدهیم، همان کاری را خواهد نمود که در چهار سال گذشته نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 500

به "انتخابات ماه نوامبر نبرد نور و تاریکی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابات ماه نوامبر نبرد نور و تاریکی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید