گزینه های مالی وزارت ورزش برای هیات مدیره پرسپولیس

به گزارش بازی های فکری، باشگاه پرسپولیس در حالی بدون مدیرعامل توسط مهدی رسول پناه رئیس هیأت مدیره این باشگاه اداره می گردد که دو تن از پنج عضو هیأت مدیره نیز با استعفا از این جمع خارج شده اند.

گزینه های مالی وزارت ورزش برای هیات مدیره پرسپولیس

ایرج عرب که در نیم فصل رقابت های لیگ برتر به دلیل عدم شفاف سازی مالی توسط محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل وقت سرخ ها از این باشگاه جدا شد با تأیید استعفایش از سوی وزیر ورزش و جوانان، دیگر به جمع مدیران پرسپولیس بازنگشت.

همچنین مهدی محمد نبی نیز با توجه به حضور در پست سرپرستی دبیرکلی فدراسیون فوتبال تصمیم به استعفا از هیأت مدیره پرسپولیس گرفت تا رسول پناه و مهرداد هاشمی و علی رغبتی در جمع مدیران این باشگاه باقی بمانند.

مسائل مالی فراوان پرسپولیس بابت محکومیت در پرونده های حقوقی بازیکنان و مربیان پیشین خارجی خود سبب شده تا مسعود سلطانی فر در صندلی رئیس حقوقی مجمع این باشگاه تصمیم به حضور افراد مالی در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس بگیرد.

وزارت ورزش که یکی از شعارهای سال گذشته خود را با هدف خصوصی سازی باشگاه های پرسپولیس و استقلال تهران به سال جاری موکول نموده است میخواهد در راستای این هدف کلی، افرادی را که می توانند بخشی از هزینه های پرسپولیس را بدهند وارد بدنه مدیریتی سرخ ها کند.

پیگیری های بازی های فکری، نشان از حضور چهره ای نسبتاً ورزشی که تجربیات فراوانی در عرصه مالی دارد در ترکیب هیأت مدیره پرسپولیس دارد. همچنین شخص دیگری هم که قرار است به کابینه هیأت مدیره پرسپولیس اضافه گردد کاملاً مالی است تا بتواند راهکارهای لازم را برای کم کردن بار مسائل مالی سرخ ها فراهم کند.

البته چنین نسخه ای را پیش از این نیز از سوی وزارت ورزش برای سرخابی های پایتخت شاهد بودیم اما خبری از کاهش بدهی های این باشگاه نبود.

باید دید اعضای جدید هیأت مدیره پرسپولیس که به احتمال فراوان تا نیمه اردیبهشت ماه معرفی خواهند شد چه کمکی به تحقق شعار همیشگی وزارتخانه و همچنین حل مسائل مالی سرخ ها خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 264

به "گزینه های مالی وزارت ورزش برای هیات مدیره پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه های مالی وزارت ورزش برای هیات مدیره پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید