نوازی: بازی مقابل فینالیست آسیا سخت است

به گزارش بازی های فکری، مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: بازی کردن مقابل پرسپولیس به عنوان فیناست آسیا در خانه حریف سخت است.

نوازی: بازی مقابل فینالیست آسیا سخت است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمد نوازی، مربی تیم فوتبال شهرخودرو مشهد در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می خوانید:

*تمام بازی ها برای شهرخودرو سخت است و مقابل پرسپولیس هم که فینالیست است بازی کردن در تهران سخت است. تیم ما شرایط خیلی خوبی دارد و هرچند در سه بازی اخیر نفرات کامل را در اختیار نداشته و چندین مصدوم داشتیم، اما به نفراتمان اعتماد و اطمینان داریم و ان شالله بتوانیم فردا یک بازی خیلی خوب انجام بدهیم.

*ان شالله بتوانیم فردا یک ملاقات خیلی خوب ارائه بدهیم و از این مسابقه با سه امتیاز تهران را ترک کنیم.

* فکر می کنم شانس در فوتبال همواره دخیل است و بعضی مواقع توپ هایی در فوتبال گل می گردد که اصلا فکر آن را نمی کنید و بعضی مواقع هم ساده ترین توپ ها از دست می رود. اتفاق ها و قشنگی فوتبال به همین مسائل است. تیم ما هم در بازی قبلی اش دقیقه 94 از روی پنالتی گل خورد که خدا را شاهد می گیرم حقش نبود. داور آن تصمیم را گرفت و هرچه اعتراض می کردیم هم تصمیم وی برنمی گشت.

*بازی سختی داریم و تفاوتی نیست کجا برگزار گردد، اما با این شرایط شرایط فوتبال برای همه یکسان است و هر تیمی بتواند از موقعیت هایش و انسجام تیمی بیشتر استفاده کند و آرامش داشته باشد نتیجه می گیرد.

*در نبود رحمتی من کنار زمین هستم و اگر دستوری بدهد من می ایستم. در غیر این صورت فرد دیگری کنار زمین قرار می گیرد. بگو مگوی کوچکی بین مهدی رحمتی و داور بازی مان با صنعت نفت پس از آن پنالتی ایجاد شد که داور تصمیم گرفت رحمتی را اخراج کند.

*فکر نمی کنم امین قاسمی نژاد به این ملاقات برسد، زیرا هنوز از ناحیه ران پا و همسترینگ مقداری مشکل دارد. ان شاءالله به این مسابقه می رسد، اما تا به امروز خبری نشده است. ضمن اینکه فرشاد فرجی هم مصدوم است و امیدواریم به بازی با پرسپولیس برسد.

*در این سه بازی کامل نفرات مان را در اختیار نداشتیم و امیدوارم بتوانیم از این مسابقه و ملاقات بعدی آن ها را داشته باشیم تا بتوانیم شهرخودرو و استان خراسان رضوی را به صندلی اصلی اش برگردانیم. انشاءلله بازی خیلی خوب و محکمی باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 670

به "نوازی: بازی مقابل فینالیست آسیا سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوازی: بازی مقابل فینالیست آسیا سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید