مقاله: برج مرکز مالی جهانی شانگهای (چین)

به گزارش بازی های فکری، یک مرکز خرید همراه با رستوران های عالی در طبقه زیرزمین برج وجود دارد. در هتل Hyatt Regency در طبقات 79 تا 93 می توانید رستوران ها و نوشیدنی فروشی های شیکی را پیدا کنید. در طبقات 94، 97 و 100 سکوی تماشای منظره وجود دارد. پنجره های طبقه صدم برج که می توان منظره های اطراف را از طریق آن ها دید، 55 متر طول دارند. تجربه آسانسورهای این برج در تور چین تجربه ای عالی برای شما خواهد بود. این آسانسورها در یک دقیقه مردم را از طبقه اول تا طبقه 95ام با سرعت 10 متر بر ثانیه جابه جا می کنند.

مقاله: برج مرکز مالی جهانی شانگهای (چین)

چراغ های روشن شب های شانگهای و غروب آفتاب، مناظری حیرت انگیز ایجاد می کنند. در هوای بارانی و مه آلود چیز زیادی برای دیدن وجود ندارد. ممکن است مجبور باشید برای طبقه صدم یک ساعت در صف بایستید. البته می توانید از پنجره های رستوران واقع در طبقه 91ام نیز مناظر بیرون را ببینید.

مرکز مالی جهانی شانگهای 492 متر ارتفاع دارد. این برج 101 طبقه روی زمین و 3 طبقه زیر زمین دارد. ساخت این برج 1.2 میلیارد دلار هزینه داشت و ساختش در سال 2007 به پایان رسید. این برج تا سال 2014 بلندترین ساختمان شانگهای بود. هتل 174 اتاقی لوکس Hyatt Regency در این برج قرار دارد. در بازدید از این برج می توانید ساختمان 88 طبقه جین مائو و برج شانگهای را که 120 متر از این برج بلندتر است را ببینید. هر سه این ساختمان ها در کنار هم و نزدیک به رودخانه Pudong در منطقه تجاری Lujiazui شانگهای قرار گرفته اند.

هزینه ورودی سکوهای تماشای منظره در طبقات 94 و 97 برج، 110 یوان است. قیمت بلیت طبقه صدم 150 یوان است. قیمت بلیت برای بازدید از هر سه طبقه 180 یوان است. توصیه می کنیم طبقه صدم را ببینید؛ چرا که 55 متر پنجره برای تماشای منظره و پیاده روی شیشه ای در این طبقه قرار گرفته اند. با راه رفتن بر روی پیاده روی شیشه ای می توانید منظره زیر پایتان را ببینید.

منبع مقاله: برج مرکز مالی جهانی شانگهای (چین)

انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1193

به "مقاله: برج مرکز مالی جهانی شانگهای (چین)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: برج مرکز مالی جهانی شانگهای (چین)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید