دردسر های ماشین MVM وریا غفوری!

به گزارش بازی های فکری، وریا غفوری، مدافع راست استقلال و کاپیتان آبی ها در اولین سال حضورش در سپاهان از سوی سازمان لیگ مورد تمجید قرار گرفته و از سوی کمپانی خودروسازی MVM یک خودرو دریافت کرد. مراسم دریافت این خودرو در استادیوم آزادی برگزار شد و این بازیکن با حضور در پیست تارتان این استادیوم در سال 93 به عنوان پدیده فوتبال ایران بعد از جام ملت ها این جایزه را از رضا رویگردی، بازیگر سینما و همچنین مدیران این کمپانی دریافت کرد و با قرار دریافت پشت رل، استادیوم را ترک کرد.

دردسر های ماشین MVM وریا غفوری!

اکنون این خودروی مشکی رنگ ساخت کمپانی MVM به دردسری مالیاتی برای این بازیکن تبدیل شده است. ماجرا از این قرار است که وریا در همان مقطع و در مصاحبه حین دریافت این جایزه نیز اعلام کرده بود که بخشی از آن را به امور خیریه اخصاص خواهد داد و با بخش دیگری از آن امورات زندگی اش را خواهد گذراند.

اکنون با گذشت 6 سال از زمان دریافت این هدیه، نامه ای از اداره مالیات به کاپیتان آبی ها رسیده که او را ملزم به پرداخت مالیات مربوط به این خودرو می کند. این در حالیست که وریا این خودرو را به عنوان هدیه دریافت کرده و حتی بخش عمده ای از مبلغ آن را صرف امور خیریه کرده است.

طبق اعلام اداره مالیات وریا غفوری باید مبلغی را به عنوان مالیات مربوط به این خودرو پرداخت کند. این در حالیست که وریا در همان مقطع با اعلام این موضوع که با توجه به موضوع هدیه بودن این خودرو، بخش عمده آن را صرف امور خیریه خواهد کرد، این اقدام را صورت داده است. طبق ادعا های نزدیکان کاپیتان استقلال، این بازیکن بخش زیادی از این هدیه را صرف امور مربوط به بیمارستانی در سنندج که اختصاص به بیماران سرطانی دارد کرده است و همچنین در امور دیگری به برخی خیریه ها کمک داشته است.

وریا که چندی پیش نیز با اداره مالیات به مشکل خورده بود و با بررسی وکلایش مشخص شد که مالیات در نظر گرفته شده برای او بیش از عرف بوده، اکنون نیز با این موضوع روبرو شده و چالشی دیگر بین او و اداره مالیات شکل گرفته است.

منبع:ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 661

به "دردسر های ماشین MVM وریا غفوری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر های ماشین MVM وریا غفوری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید