جمع آوری درختان شکسته برای پیشگیری از حریق لازم است

به گزارش بازی های فکری، فرماندار نوشهر جمع آوری درختان خشکیده و شکسته در پارک جنگلی سی سنگان را برای پیشگیری از آتش سوزی ضروری دانست.

جمع آوری درختان شکسته برای پیشگیری از حریق لازم است

به گزارش خبرنگاران مازندران سعید یزدانی صبح دوشنبه در جلسه آنالیز مسائل پارک جنگلی سی سنگان اطلاع داد.

وی با تاکید بر اهمیت حمایت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در منطقه بیان داشت: شهرستان نوشهر برند گردشگری را با خود همراه داشته و بی تردید همه منابع در این شهرستان وابسته به این برند بوده و ما باید با حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی عاملی برای ایجاد شور در آنها جهت سرمایه گذاری در منطقه برای توسعه و آبادانی در شهرستان شویم.

وی ادامه داد: پارک جنگلی سی سنگان به عنوان یکی از مراکز مهم و تاریخی گردشگری در شهرستان که متأسفانه در این سال ها کم لطفی زیادی به آن شده و سالهاست که عقب مانده و رشدی نداشته است و حال امید آن می رود با واگذاری به سرمایه گذار جدید این پارک به آن نقطه که شایسته و بایسته مردم است، رسیده و در این راستا ما نیز باید با نگاه نو و همراهی و حمایت بیشتر عاملی برای توسعه و برطرف عقب ماندگی های چندین ساله این پارک شویم.

یزدانی با تاکید بر نوسازی و بازسازی ابنیه های موجود در این پارک تصریح کردند: باتوجه به بازدید میدانی که از این مجموعه داشتیم، شاهد ساخت و سازهای جدید و بازسازی و بازسازی ابنیه های قدیمی بودیم و باید با برطرف مسائل موجود و هماهنگی ها بیشتر این مجموعه را به یک مجموعه گردشگری نمونه در استان تبدیل کنیم.

فرماندار نوشهر گفت: از جمله مسائل مطرح شده و مصوب جمع آوری چوب های درختان خشکیده برای جلوگیری از آتش سوزی، بازسازی سرویس های بهداشتی، احداث ساختمانی های متناسب با عنوان گردشگری، ساماندهی اسب ها، دوچرخه سواران و زیباسازی پارک طبق کتابچه طرح و حل مسائل بیمه و حقوق پرسنل بوده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 893

به "جمع آوری درختان شکسته برای پیشگیری از حریق لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع آوری درختان شکسته برای پیشگیری از حریق لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید