بیانی: تیم ملی بازی اش را به عراق دیکته کرد، ناراحتیم که باید به ویلموتس پول زور بدهیم

به گزارش بازی های فکری، شاهرخ بیانی، پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بازیکنان ایران نمایشی منطقی مقابل عراق داشتند و بازی شان را به حریف دیکته کردند.

بیانی: تیم ملی بازی اش را به عراق دیکته کرد، ناراحتیم که باید به ویلموتس پول زور بدهیم

شاهرخ بیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره فزونی یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق و صعود به دور دوم انتخابی جام جهانی گفت: در ابتدا صعود تیم ملی را به همه مردم ایران، کادر فنی و بازیکنان تبریک می گویم. با توجه به اینکه بیشتر بازیکنان ایران در خارج از کشور بازی می نمایند، برابر عراق نمایش حرفه ای داشتند. ملی پوشان فوتبال منطقی و اصولی بازی کردند.

وی اضافه کرد: عراق با ایجاد لایه های فشرده در خط دفاع به دنبال صد حمله بود که در مقابل بازیکنان ما با تجربه بودند. سردار آزمون گلی زد که بیشتر آنها را در تیم باشگاهی اش زده بود. زمان مناسبی در نیمه اول گل زدیم و در نیمه دوم به خوبی مدیریت کردیم. بعضی از بازیکنان استرس داشتند که طبیعی بود، چرا که نتیجه بازی در فرایند صعود تیم ملی تاثیرگذار بود.

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: در نیمه دوم موقعیت های زیادی از دست دادیم که یا به دلیل استرس بازی بود یا کم تجربگی. اگر مهدی قایدی بازی های ملی بیشتری داشت موقعیت خودش را گل می کرد. او می توانست توپ را کنترل کند و سپس ضربه بزند. خط دفاع ما کمی اشتباه داشت، اما در مجموع خوب کار کردند.

بیانی با بیان اینکه تیم ملی با حوصله بازی کرد، گفت: تیم ملی فوتبالی را بازی کرد که انتظار می رفت. مربیان تاکتیکی خوبی را انتخاب کردند، به طوری که بازی ایران به حریف دیکته شد. بردن عراق پس از 10 سال خیلی خوب بود و بار دیگر این پیروزی را به مردم ایران، کادر فنی و بازیکنان و فدراسیون فوتبال تبریک می گویم.

وی در رابطه با عملکرد دراگان اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال توضیح داد: اسکوچیچ مربی خوبی نشان داده و در تیم هایی که حضور داشته است، آنها را متحول نموده است. با شرایطی که بازی تدارکاتی نداشتیم، کارنامه اسکوچیچ خوب بوده است. تنها ناراحتی ما برای انتخاب مارک ویلموتس است که نه تنها نتایج خوبی نگرفت، بلکه باید پول زور هم به او بدهیم. آقایان به خاطر اسم ویلموتس سراغش رفتند و تحقیق کاملی ننموده بودند. در صورتی که الان اسم ها مهم نیستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1006

به "بیانی: تیم ملی بازی اش را به عراق دیکته کرد، ناراحتیم که باید به ویلموتس پول زور بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانی: تیم ملی بازی اش را به عراق دیکته کرد، ناراحتیم که باید به ویلموتس پول زور بدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید