شروع ثبت نام وام ضروری برای این گروه از بازنشستگان ، مبلغ و شرایط دریافت وام

به گزارش بازی های فکری، صندوق بازنشستگی کشوری اعلام نمود: با توجه به شروع نام نویسی وام ضروری 30 میلیون تومانی از امروز، به علت افزایش چشمگیر ترافیک و ورودی، سامانه اینترنتی (درگاه خدمات الکترونیک sabasrm) با اختلال روبرو شده است که تا ساعاتی دیگر برطرف خواهد شد.

شروع ثبت نام وام ضروری برای این گروه از بازنشستگان ، مبلغ و شرایط دریافت وام

به گزارش خبرنگاران، در اطلاعیه صندوق بازنشستگی کشوری آمده است: ضمن پوزش از متقاضیان نام نویسی، همکاران با اختصاص سرورهای نو در حال برطرف اختلال و ترافیک ایجاد شده هستند.

از آنجایی که مهلت ثبت نام وام ضروری 30 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش این صندوق تا روز یکشنبه 28 اسفند ادامه خواهد داشت، بازنشستگان می توانند در کمال آرامش تا سرانجام دوره مشخص شده یعنی تا 28 اسفند نسبت به ثبت نام این تسهیلات اقدام نمایند.

بدیهی است، زمان ثبت تقاضای اینترنتی افراد بازنشسته هیچگونه اثری در آنالیز شرایط متقاضیان و مشخص واجدان شرایط دریافت وام و نتایج قرعه کشی احتمالی و نوبت بندی ماهانه پرداخت این نوع وام نخواهد داشت.

ضمناً، ثبت نام این تسهیلات صرفا به صورت اینترنتی و به وسیله درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری (قابل استفاده به وسیله تلفن همراه) به نشانی sabasrm.ir و به صورت کاملا رایگان با مهلت 23روزه (6 تا 28 اسفند 1401) مشخص شده است.

لازم به ذکر است، این تسهیلات به متقاضیانی که از تاریخ صدور حکم بازنشستگی آنها کمتر از یک سال گذشته باشد، وراث ذکوری که تا سه سال آینده از فهرست وظیفه بگیری حذف می شوند، متقاضیانی که حکم ترمیم امسال برای آنان صادر نشده است تعلق نمی گیرد.

ضمناً فقط یکی از وراث وظیفه بگیر با رضایت سایر وراث وظیفه بگیر می تواند از وام استفاده کند.

بنابراین متقاضیان پیش از ثبت نام حتما شرایط و ضوابط اعلام شده را به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت تقاضا نمایند.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری پیشتر با اشاره به افزایش 100 درصدی مبلغ وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق گفت: ثبت نام اینترنتی این تسهیلات از ششم اسفند شروع می گردد و تا 28 اسفند ادامه دارد.

نعمت الله ترکی گفت: مبلغ وام ضروری بازنشستگان کشوری با هماهنگی بانک عامل یعنی بانک صادرات ایران با افزایش 100 درصدی از 15 میلیون تومان به 30 میلیون تومان برای سال آینده افزایش یافته است.

به گفته وی، زمان پرداخت این تسهیلات در سال آینده خواهد بود.

براساس داده های آماری موجود یک میلیون و 600 هزار بازنشسته و حقوق بگیر تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری هستند

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 اسفند 1401 بروزرسانی: 6 اسفند 1401 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1539

به "شروع ثبت نام وام ضروری برای این گروه از بازنشستگان ، مبلغ و شرایط دریافت وام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام وام ضروری برای این گروه از بازنشستگان ، مبلغ و شرایط دریافت وام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید