گشتی در 19 جاذبه دیدنی آمستردام هلند

به گزارش بازی های فکری، آمستردام مرکزی به وسیله چهار کانال 17 قرن احاطه شده است - سیستمی که در حال حاضر به اسم میراث جهانی یونسکو شناخته می گردد. این راه های آبی به وسیله شهرداری آمستردام ساخته شدند تا ترافیک آب شهر را افزایش و تجارت را بهبود دهند. صدها کانال اصلی هلندی در این کانال ها وجود دارند که بسیاری از آن ها به دوره رنسانس برمی گردند.

گشتی در 19 جاذبه دیدنی آمستردام هلند

با تور ارزان هلند از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید و در شهر زیبای آمستردام هلند گشت و گذار کنید.

مهم ترین جاذبه های آمستردام را می شناسید؟

موزه اشتدلیک آمستردام از جاذبه های آمستردام

یکی از مهم ترین موزه های هنری مدرن و معاصر در دنیا است و بیش از 100 سال است که در صدر لیست هنر بین المللی قرار گرفته است. موزه به طور مداوم کار مهم یا تاریخی را به مجموعه خود اضافه می نماید و در حال حاضر صاحب بیش از 90 هزار قطعه از جمله آثار ون گوگ، است.

آشنایی با معروف ترین جاذبه های آمستردام

وندلا پارک از جاذبه های آمستردام

وندلا پارک بدون شک مشهورترین پارک آمستردام است و بر روی یک قطعه زمین گسترده شده است که محله های اودوست غرب و اوود زید را از هم جدا می نماید. چندین کافه، زمین های بازی و یک تئاتر فضای باز در میان چمنزارهای وسیع و سرسبز پارک قرار دارند و آن را برای سفرهای طولانی آخر هفته مناسب می سازد.

جاذبه ها و طبیعت آمستردام

سیناگوگ پرتغالی از جاذبه های آمستردام

در طول قرن هفدهم، هزاران نفر از مردم یهودی از پرتغال به آمستردام مهاجرت کردند تا از درگیری های ادامه دار مذهبی که شبه جزیره ایبری را به ستوه آورده بودند، فرار نمایند. در آمستردام، آن ها اجازه یافتند که علنا مذهب خود را حفظ نمایند، و در نهایت یک سیناگوگ عظیم و با ابهت در منطقه یهودی شهر ساختند که هنوز هم پابرجاست.

جاذبه های تاریخی دیدنی آمستردام

میدان سد از جاذبه های آمستردام

زیر ساخت های میدان سد در اصل در قرن سیزدهم ساخته شده است، زمانی که روستاییان در سواحل رودخانه تصمیم به سد کردن قسمت شمالی این رودخانه گرفتند. بسیاری از ساختمان های مهم در این سکو در طول سال ها ساخته شدند و میدان امروزه صندلی کاخ سلطنتی آمستردام، بنای یادبود ملی و بناهای مهم دیگر می باشد.

جاذبه های خیابانی شهر آمستردام

ریکسمیوزیم از جاذبه های آمستردام

ریکسمیوزیم احتمالا مهم ترین موزه هلند، بیش از یک میلیون اثر هنری دارد این مجموعه وسیع آثار بسیاری از شاهکارهای برجسته تاریخی را شامل می گردد و شامل آثار استادان هلندی رامبران، ورمیر و ون گوگ هم می گردد.

جاذبه های آمستردام و مهم ترین موزه های هلند

Homomonument از جاذبه های آمستردام

پس از سال ها توسعه و تبلیغات در سال 1987 رونمایی شد. این مثلث صورتی ماندگار نخستین بنای یادبود در دنیا است که به قربانیان ظلم و ستم اختصاص دارد و امروزه میزبان شماری از رویدادها و جشن در سراسر سال است.

جاذبه های تاریخی و جالب شهر آمستردام

دِ اود کرک از جاذبه های آمستردام

قدیمی ترین ساختمانی که در مرکز آمستردام قرار گرفته است، مملو از تاریخ است. کلیسا در اصل متعلق به مقامات کاتولیک آمستردام بود، ولی در طی دوره اصلاح دینی به دست کالونیها مصادره شد و به کلیسای جامع پروتستان تبدیل شد. امروزه این کشور میزبان فعالیت های فرهنگی متعدد و مراسم مذهبی است.

جاذبه های بینظیر شهر آمستردام

دِ هورتوس بوتانیکاس از جاذبه های آمستردام

دِ هورتوس بوتانیکاس یکی از قدیمی ترین باغ های گیاه شناسی در دنیا است و بیش از 6000 گیاه گرمسیری را دارد. در طول قرن هفدهم، باغ منبع اصلی گیاهان دارویی در آمستردام بود و پزشکان و شیمی دان ها از آن استفاده می کردند.

امروزه گلخانه و گلخانه های متعدد آن برای عموم باز هستند و هر ساله هزاران بازدیدنماینده را به خود جلب می نمایند.

جاذبه های دیدنی آمستردام را بشناسید

پته توچینسکی از جاذبه های آمستردام

پته توچینسکی به خاطر طراحی باشکوه آن، به طور منظم به اسم زیباترین سینمای دنیا یاد می گردد. کل سالن با هنر تزیین و نقش و نگارهای بصری آشنا می گردد و با موفقیت این دو حرکات را با حرکات هنری اصلی به شکل معماری بی نظیر معماری ترکیب می نماید.

جاذبه ها و مکان های دیدنی شهر آمستردام

ادام تورن از جاذبه های آمستردام

این برج غول پیکر در ساحل شمالی آمستردام شامل چندین شرکت فرهنگی از جمله یک کلوب شبانه زیرزمینی به نام شلتر، رستوران گردان و بلندترین تاب معلق در اروپا است. در حالی که ادام تورن از سال 2016 باز است، این یک بخش نمادین از منظره ها فرهنگی آمستردام است.

جاذبه های زیبای شهر آمستردام

ناتورا آرتیس ماگیسترا از جاذبه های آمستردام

این مورد که به باغ وحش آرتیس معروف است، حدود 200 سال است که در حال مراقبت حیوانات عظیم بوده است. علاوه بر ساکنان ،عظیمش محلی برای نگه داری میلیون ها میکروب و اولین باغ وحش دنیا است که به حیات میکروبیولوژی(میکروپیا) معروف است.

جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری آمستردام

موزه فیلم چشم از جاذبه های آمستردام

از فاصله تعیین، نمای موزه فیلم تعیین است . این ساختمان با ابهت چندین پروژه فرهنگی مرتبط با فیلم سازی و بعلاوه چندین سینما مدرن را هم در بر می گیرد.

جاذبه های برتر گردشگری آمستردام

کلیسای زیرشیروانی و مخفی Ons Lieve Heer op Solder از جاذبه های آمستردام

پس از اصلاحات دینی، آیین کاتولیک به طور رسمی از سوی دولت هلند ممنوع شد. بسیاری از کاتولیک ها به جای تبدیل به آیین کالون یا گریز از هلند تصمیم به تقیه گرفتند و چندین کلیسای مخفی در آمستردام ساختند. این یکی از این کلیساهای مخفی است و در اتاق زیر شیروانی نگهداری می گردد.

جاذبه های فوق العاده زیبا و دیدنی آمستردام

موزه ون گوگ از جاذبه های آمستردام

یکی دیگر از جاذبه های آمستردام که البته بسیار معروف هم می باشد موزه نقاش معروف ون گوگ است. موزه ونگوگ آمستردام دارای عظیمترین مجموعه نقاشی های ونگوگ در دنیا است که مدام نمایشگاههای از آثار او در ان برگزار می گردد.

جاذبه های گردشگری آمستردام

آنه فرانک هویس از جاذبه های آمستردام

در طول اشغال آمریکایی های نازی آنه فرانک و خانواده اش در آپاتمانی مخفی در جردن پنهان شدند. به رغم کوشش های آن ها برای مخفی ماندن، خاتمه دستگیر شدند و به اردوگاه های کار اجباری فرستاده شدند. پس از جنگ، این اتاق های پنهانی تبدیل به موزه شد.

آشنایی با جاذبه های توریستی آمستردام

ساختمان زیبای Het Schip از جاذبه های آمستردام

در سال 1919 معمار با نفوذ هلندی، میشل دکلرک، مجتمع مسکونی جدیدی را صرف هزینه کم و به جهت بالا بردن کلاس معماری شهری ساخت، در این ساختمان نقوش و اصولی رعایت شد که اکنون در معماری مدارس هلند بکار می رود.

جاذبه های آمستردام و معماری های جالب آن

موزه خانه رامبراند از جاذبه های آمستردام

استاد هلندی رمبردنت ون ریجن در این خانه زندگی می کرد.او در این مکان کار و تدریس کرد تا اینکه متاسفانه ورشکستگی او را از کار انداخت. در اوایل قرن بیستم، این خانه به یک موزه تبدیل شد.

موزه های دیدنی و جاذبه های آمستردام

حیاط و کلیسای زیبای Begijnhof از جاذبه های آمستردام

این حیاط و کلیسای زیبا در کنار میدان اسپوئی و در مرکز آمستردام پنهان است. قبل از اصلاحات این اموال متعلق به یک کلیسای کاتولیک بود، اما در نهایت به شهرداری آمستردام رسید.

منبع: گردشبان
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1077

به "گشتی در 19 جاذبه دیدنی آمستردام هلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گشتی در 19 جاذبه دیدنی آمستردام هلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید