کرملین ازطرح آمریکا برای انجام حمله سایبری علیه روسیه پرده برداشت خبرنگاران

به گزارش بازی های فکری، سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در سخنانی با اشاره به گزارش های مطرح در یک رسانه آمریکایی، از طرح واشنگتن برای انجام حمله سایبری علیه مسکو پرده برداشت.

کرملین ازطرح آمریکا برای انجام حمله سایبری علیه روسیه پرده برداشت خبرنگاران

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز سه شنبه در سخنانی گفت که مسکو به طور جدی نگران گزارش های رسانه ای درباره حمله سایبری احتمالی آمریکا علیه کشورش است.

به گزارش اسپوتنیک، سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در این خصوص ادامه داد: این اطلاعات نگران کننده است؛ زیرا یک رسانه خبری نسبتاً تاثیرگذار آمریکایی احتمال وقوع چنین حملات سایبری را تایید می نماید. در واقع این چیزی جز جرایم سایبری بین المللی نیست و البته این واقعیت که این رسانه خبری احتمال دست داشتن آمریکا در ارتکاب این جُرم سایبری را تایید می نماید، دلیل نگرانی شدید ما است.

دیمیتری پسکوف در این باره افزود: در این زمینه، یادآوری این مسئله مهم است که ما مرتباً گفته ایم و همچنان هم می گوییم که طرف روس- دولت روسیه- ارتباطی با هیچ نشانه ای از چنین جرایم سایبری و تروریسم سایبری نداشته و ندارد.

این در حالیست که پیشتر اعلام شد که دولت جو بایدن در تدارک انجام حملات سایبری علیه روسیه به بهانه های واهی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 852

به "کرملین ازطرح آمریکا برای انجام حمله سایبری علیه روسیه پرده برداشت خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرملین ازطرح آمریکا برای انجام حمله سایبری علیه روسیه پرده برداشت خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید