نصیری نیا: در المپیک زیرمیزی ها زیاد است

به گزارش بازی های فکری، پیشکسوت وزنه برداری گفت: در المپیک زیرمیزی ها زیاد است، درست همانطور که به ناحق سه خطا از بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو اعلام کردند.

نصیری نیا: در المپیک زیرمیزی ها زیاد است

به گزارش بازی های فکری، مدد نصیری نیا مربی و پیشکسوت وزنه بردارى در گفت وگو با برنامه رادیویی گل طلایى درباره باند مافیایی تاماش آیان رئیس پیشین فدراسیون جهانی وزنه برداری گفت: زمانی که من سرمربی تیم جوانان بودم، شاهین نصیری نیا آمادگی رسیدن به مقام اول و دریافت مدال طلا را داشت، اما در حق وی اجهاف شد.

وی ادامه داد: کوروش باقری که وزنه 167 کیلیویی را یکضرب زده بود، می گفت نصیری نیا 180 کیلوگرم را راحت تر از او زد. بر این اساس همه تصور داشتند که شاهین رکورد خواهد زد.

نصیری نیا با اشاره به رقیبان شاهین نصیری نیا عنوان کرد: آنها می خواستند تا تیماس وزنه بردار 3 طلایی شود و گفتند اگر شاهین وزنه بزند، اعلام می کنیم که او دوپینگ کرده است. آنها به ما اعلام کردند اگر شاهین 400 هزار دلار پرداخت کند، اجازه وزنه زدن به او را می دهیم.

این پیشکسوت وزنه برداری با اشاره به مسابقه بهداد سلیمی گفت: در المپیک زیرمیزی ها زیاد است، درست همانطور که به ناحق سه خطا از بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو اعلام کردند.

وی در سرانجام شرح داد: شاهین مانند رزمنده ای روی مین خوابید تا بقیه هم تیمی هایش بتوانند مدال بگیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 403

به "نصیری نیا: در المپیک زیرمیزی ها زیاد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیری نیا: در المپیک زیرمیزی ها زیاد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید