قتل برادر با اسلحه وینچستر در مشهد

به گزارش بازی های فکری، خبرنگاران/خراسان رضوی بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد از قتل جوانی 28ساله به دست برادر بزرگترش با اسلحه وینچستر اطلاع داد.

قتل برادر با اسلحه وینچستر در مشهد

حسن زرقانی در گفت وگو با خبرنگاران درخصوص جزئیات این ماجرا اظهار کرد: حدود ساعت 5:30 صبح دیروز، در انتهای شاهنامه 46 دو برادر با یکدیگر درگیر شدند که این درگیری منجر به قتل برادر کوچک شده است.

و با اشاره به اینکه قاتل متولد سال 68 بوده است، اضافه نمود: قاتل زمینی دوطبقه را می سازد و مقتول می گوید که من در این زمین سهم دارم ولی قاتل برای اینکه برادرش را در سهم زمین شریک نکند، مخالفت می نماید. برادر کوچک تمام مدارک زمین را از خانه برادرش برمی دارد. آنها چندماهی درگیر مدارک بودند و برادر کوچک مدارک برادر عظیمترش را پس نمی داد که برادر عظیم از این قضیه شاکی می گردد و از برادر کوچکش شکایت می نماید، اما شکایت های او به نتیجه نمی رسد.

زرقانی ادامه داد: قاتل یک ماه پیش اسلحه وینچستر را از قلعه ساختمان خریداری می نماید. روز حادثه قاتل ساعت 5:30 صبح درب خانه برادر کوچکش را می زند ولی او درب را باز نمی نماید. برادر عظیم با لگد درب خانه را باز می نماید. آنها باهم درگیر می شوند و برادر عظیم سه بار شلیک می نماید؛ یکی از شلیک ها هوایی می رود، یکی به شکم مقتول و یکی هم به پشت او برخورد می نماید. مقتول به بیمارستان طالقانی منتقل می گردد، اما او در بیمارستان فوت می نماید.

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد اضافه نمود: قاتل با خود همراه داشته ولی همراهان قاتل در قتل هیچ مشارکتی نداشتند. درگیری بین دو برادر درگیری اختلاف ملکی بوده است.

زرقانی با بیان اینکه انگیزه قتل این بوده است که قاتل مدارک را از برادرش پس بگیرد، گفت: این قتل دیروز ساعت 5:30 بامداد در انتهای شاهنامه 46 اتفاق افتاده است. قاتل به صورت خودمعرف با اسلحه اش به کلانتری جهاد رفته و خودش را معرفی نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1001

به "قتل برادر با اسلحه وینچستر در مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل برادر با اسلحه وینچستر در مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید