عکس تفریح دو آقای بازیگر در گشت ارشاد !

به گزارش بازی های فکری، خبرنگاران: پولاد کیمیایی این عکس را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

عکس تفریح دو آقای بازیگر در گشت ارشاد !

پولاد کیمیایی بازیگر و کارگردان ایرانی در 23 تیر سال 1359 شهر تهران به دنیا آمد. پولاد کیمیایی فارغ التحصیل لیسانس رشته هنرهای تصویری دیجیتال در آلمان بوده و از کودکی پا به دنیای سینمای گذاشت. پولاد کیمیایی با فیلم معکوس به کارگردانی خودش در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. پولاد کیمیایی به همراه ساعد سهیلی در فیلم گشت ارشاد 3 بازی کرده اند. پولاد کیمیایی این عکس از گشت ارشاد 3 را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

پولاد، فرزند مسعود کیمیایی، کارگردان و گیتی پاشایی، خواننده ایرانی، در 23 تیر سال 1359 در تهران به دنیا آمد. وی فعالیت های سینمایی خود را از 7 سالگی و با بازی در فیلم سرب به کارگردانی پدرش آغاز کرد و بعد از آن در فیلم های تجارت 1372، ضیافت 1374، سلطان 1385، فریاد (1377)، اعتراض(1378)، سربازهای جمعه (1382)، حکم (1384) و رئیس (1375) ایفای نقش کرد. پولاد فیلم های دیگری چون صحنه جرم، ورود ممنوع و شمعی در باد را نیز در کارنامه خود دارد.

پولاد کیمیایی در فیلم های پدرش

او فرزند خواننده نامی ایران گیتی پاشایی است که در سفر سنگ نیز بود. پولاد کیمیایی که سال ها در سینمای پدرش، مسعود کیمیایی بازی کرده بود درباره جدایی از این قالب تعریف شده و کلیشه ای برای خودش با بازی در فیلم گشت ارشاد (سعید سهیلی) می گوید ما [من و پدرم] دو جور مختلف زندگی کردیم و دو عقیده متفاوت داریم. و قهرمان سینمای کیمیایی بودن خودش بزرگ ترین فرصت است، چون این فرصت آرزوی خیلی از ستارگان سینماست اما برای من در جاهایی هم فرصت های زیادی را گرفته.

منبع : ساعد نیوز

منبع: رکنا
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1205

به "عکس تفریح دو آقای بازیگر در گشت ارشاد !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس تفریح دو آقای بازیگر در گشت ارشاد !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید