سیل مهربانی از دانشگاه دریانوردی چابهار به دشتیاری

به گزارش بازی های فکری، خبرنگاران/سیستان و بلوچستان اگرچه سیل سیستان و بلوچستان را غرق در آب و ویرانی نموده بود اما مردم ایران مثل همواره هم وطنان خود را فراموش نکردند، آنها این بار نیز بر خلاف یاری هایی که با تأخیر و کمبود می رسیدند، با شدت و حدت بیشتر از تمام وجود مایه گذاشتند و یاری های خود را به سمت سیستان و بلوچستان گسیل کردند.

سیل مهربانی از دانشگاه دریانوردی چابهار به دشتیاری

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل دکترای مدیریت در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

موسسه خیریه طلوع بی نام و نشان ها با توجه به تجربه خود در امر یاری رسانی در راس هرم یاری به سیل زدگان سیستان و بلوچستان نهاده شد؛ این موسسه خیریه با تیم خبره و همواره همراه و یاور خود، با تمام آنچه در توان داشت، به سمت شهرستان چابهار حرکت کردند تا بخش دشتیاری را که سیل خسارت های فراوانی به آن وارد نموده بود پشتیبانی کند.

رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار نیز سلف سرویس دانشگاه را در اختیار این گروه خیر قرار داد تا این موسسه فعالیت خود را جهت یاری به هموطنان سیل زده آغاز نماید.

موسسه خیریه طلوع بی نام و نشان ها به مدت 10 روز است که تمامی منطقه دشتیاری را از اقلام ضروری گرفته تا مواد غذایی سیراب نموده و باید در نظر داشت بدون یاری های مردمی از سراسر ایران این موضوع مهم ممکن نبود.

مسیول موسسه خیریه طلوع بی نام و نشان ها، در گفت وگو با بازی های فکری گفت: از وقتی که به چابهار آمده ام خدا نیز به یاری ما آمده است و همه چیز دست به دست هم داده تا بتوانم در خدمت این مردم شریف منطقه باشم.

اکبر رجبی در ادامه گفت: تمامی تیم موسسه در سلف سرویس دانشگاه دریانوری و علوم دریایی چابهار مستقر شده و پخت غذا را آغاز کردیم و مردم ایران نیز یاری های خود را شامل انواع اقلام ضروری، خوراکی و پوشیدنی برای ما ارسال کردند و موسسه نیز همه یاری های آنان را در اختیار مردم سیل زده قرار داده است.

وی که وظیفه خود را یاری به همنوع می داند، از هدف خود در پایه گذاری این موسسه گفت و افرود: خیریه طلوع بی نام و نشان ها با هدف سر و سامان دادن به زندگی معتادان و بی سرپناهان کارتن خواب آغاز کرد و روزبروز با استعانت از خداوند متعال به گستره کارهای خیرخواهانه اش افزوده شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 107

به "سیل مهربانی از دانشگاه دریانوردی چابهار به دشتیاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیل مهربانی از دانشگاه دریانوردی چابهار به دشتیاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید