بازسازی خانه: ساماندهی و بازسازی قلعه ضحاک هشترود

به گزارش بازی های فکری، میراث آریا/ براساس آخرین گزارش های منتشر شده، ساماندهی و بازسازی قلعه ضحاک هشترود صورت می پذیرد.

بازسازی خانه: ساماندهی و بازسازی قلعه ضحاک هشترود

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

احمد حمزه زاده گفت: قلعه ضحاک هشترود تنها اثر بجا مانده از دوره اشکانی در شمال غرب کشور است که ساماندهی و بازسازی این قلعه تاریخی همیشه در دستور کار این اداره کل واقع شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی، ادامه داد: در این راستا اقدامات بیشماری طی سالهای اخیر به وسیله کارشناسان این اداره کل در راستای ساماندهی و بازسازی قلعه ضحاک اجرا شده که در پی تداوم این اقدامات و تسهیل دسترسی گردشگران و کوهنوردان به این قلعه تاریخی، طی سه ماه اقداماتی نظیر اصلاح و راهنمایی آب باران بنای پاویون و اصلاح پوشش حفاظتی موجود انجام خواهد شد.

حمزه زاده گفت: بعلاوه پی بندی پایه های سنگی پاویون مطابق مصالح موجود، بازسازی دیوارهای سنگی برج بارو قسمت ورودی قلعه و خواناسازی و حفاظت از آثار کاوش شده با آجرفرش طی این مرحله اجرا خواهند شد.

منبع: همگردی
انتشار: 5 خرداد 1401 بروزرسانی: 5 خرداد 1401 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1371

به "بازسازی خانه: ساماندهی و بازسازی قلعه ضحاک هشترود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی خانه: ساماندهی و بازسازی قلعه ضحاک هشترود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید