حرف های جنجالی نیکبخت از زمان حضورش در پرسپولیس

به گزارش بازی های فکری، پیشکسوت فوتبال در مورد مسائل این روز های لیگ برتر و انتخابات فدراسیون صحبت کرد.

حرف های جنجالی نیکبخت از زمان حضورش در پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علیرضا نیکبخت در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال و نامزد های آن گفت: در مورد افراد نامزد شده نظری ندارم و فقط امیدوارم یک شخص فوتبالی و از جنس فوتبال در نهایت بر مسند ریاست بنشیند و فوتبال ما را از این شرایط نجات بدهد و باعث پیشرفت فوتبال ایران شود. خدا را شکر یکی مثل علی کریمی هم تصمیم گرفت روی کار بیاید و با استفاده از قانون جدید ثبت نام کرد و تیم کاملاً فوتبالی دور خودش جمع کرده و مهدی مهدوی کیا و سعید دقیقی هم مثل خودش از جنس فوتبال هستند.

وی افزود: عملکرد فدراسیون قبلی به هیچ وجه خوب نبود و وضع فدراسیون و بدهی های کمر شکن و شرایط تیم ملی که بعد از کی روش همه دیدند به چه روزی افتاده کاملاً معین است و نتایج انتخابی جام جهانی هم اصلاً در شأن فوتبال ایران نبود و متاسفانه فوتبال ما با مدیریت اشتباه به این روزی افتاده که می بینید و امیدوارم یک شخص فوتبالی بیاید و شرایط را درست کند.

پیشکسوت فوتبال در مورد اینکه آیا مدیریت فدراسیون در توان علی کریمی هست یا نه، توضیح داد: به هر حال خوبی علی این است که از جنس فوتبال است و دلش برای فوتبال می سوزد و اینکه میادین بزرگ بین المللی را دیده و تجربه کسب کرده است. اگر هم ضعف و کمبودی وجود داشته باشد باید دیگران به او در حوزه های مختلف کمک کنند تا پیروز شود و قرار نیست یک نفر به تنهایی همه امور را در اختیار داشته باشد.

نیکبخت در مورد شرایط استقلال هم گفت: خدا را شکر که تیم نتایج خوبی می گیرد و الان هم صدرنشین است و فکر می کنم این تیم می تواند با ادامه همین فرایند پیروز باشد و در خاتمه فصل هم به قهرمانی برسد. نتیجه خوبی هم مقابل تراکتور گرفتند و فکر می کنم استقلال به آن بلوغ تاکتیکی که لازم داشت رسیده است و رفته رفته از این هم می تواند بهتر شود.

وی در مورد اختلافات و مسائل داخلی باشگاه و صحبت از عوامل بیرونی که در مصاحبه محمود فکری بود هم توضیح داد: من در جریان این مسائل نیستم، ولی خب هر در فوتبال ایران هرچقدر بهتر نتیجه بگیری بیشتر اطرافت حاشیه ایجاد می شود. امیدوارم این مسائل مدیریت شود و افرادی که درون تیم هستند اجازه ندهند استقلال از این مسائل آسیب ببیند.

پیشکسوت فوتبال در مورد هجمه هایی که این روز ها علیه پرسپولیس صورت می گیرد هم گفت: من در این خصوص حرفی ندارم. حتماً یک چیزی هست که همه دارند به آن اعتراض می کنند و همه در موردش حرف می زنند، ولی یک عده انگار گوششان بدهکار نیست و خودشان را به نشیندن می زنند و قصد ندارند در این شرایط تغییری ایجاد کنند. مهدی هاشمی نسب این هفته خیلی از حقایق را گفت، ولی متاسفانه گوش کسی بدهکار نیست و به جای پرداختن به مسائل، به شخصی که حرف زده حمله می کنند.

نیکبخت در مورد دوران حضور خودش در پرسپولیس هم خاطره ای نقل کرد: یک بار خودم دو کارته شده بودم و محروم بودم و به خاطر اینکه به دربی برسم آن را عقب انداختند و به زمان دیگری موکول کردند. به هر حال بازهم می گویم یک مسائلی هست که همه در موردش صحبت می کنند و باید به آن رسیدگی شود.

ایلنا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 766

به "حرف های جنجالی نیکبخت از زمان حضورش در پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های جنجالی نیکبخت از زمان حضورش در پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید