حامیان ترامپ رد ایت را هک کردند

به گزارش بازی های فکری، شبکه اجتماعی مشهور رد ایت روز جمعه شاهد حمله گسترده هکرهای حامی ترامپ بود و آنها انبوهی پیام را در حمایت از رئیس جمهور فعلی آمریکا منتشر کردند.

حامیان ترامپ رد ایت را هک کردند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از انگجت، هکرهای حامی ترامپ با دستکاری ظاهر چندین مجمع آنلاین زیرمجموعه رد ایت پیام ها و تصاویر گرافیکی را در حمایت از ترامپ منتشر کردند.

از جمله مجامع آنلاین هک شده می توان به مجامعی اشاره کرد که حاوی مطالبی در مورد مواد غذایی، فضا، ورزش و برنامه های تلویزیونی بودند. بیشتر این مجامع در حال حاضر از آثار حملات حامیان ترامپ پاکسازی شده اند، اما میلیون ها کاربر رد ایت اثرات مخرب این حمله هکری را از نزدیک دیده اند.

مدیران رد ایت از تحقیق در این زمینه خبر داده و افزوده اند که علت این مساله نفوذ به حساب های کاربری مدیران این شبکه اجتماعی بوده است. حساب های یادشده فعلا برای بررسی بیشتر قفل شده اند. رد ایت چندی قبل یک مجمع آنلاین زیرمجموعه خود را که متعلق به حامیان ترامپ بود به علت نفرت پراکنی و انتشار مطالب مروج خشونت حذف کرد و به نظر می رسد حمله هکری اخیر واکنشی نسبت به این رویکرد رد ایت باشد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 481

به "حامیان ترامپ رد ایت را هک کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حامیان ترامپ رد ایت را هک کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید