کوچ دائمی ضایعاتی ها از 6 محله در منطقه 15

به گزارش بازی های فکری، 90 واحد خرید و فروش پسماند خشک غیر مجاز(ضایعات فروشان) در ناحیه یک شهرداری منطقه 15 مشخص تکلیف و به زودی از این محدوده شهری منتقل می شوند.

کوچ دائمی ضایعاتی ها از 6 محله در منطقه 15

بازی های فکری/ سارا جعفرزاده: ضایعات فروشان در ناحیه یک شهرداری منطقه 15 معضل دیرینه ای اند که به زودی وضع آنها معین می گردد. مهدی استرابی شهردار ناحیه یک شهرداری منطقه 15 در این باره گفت: با توجه به اینکه از دیرباز ضایعات فروشان، بخش های زیادی از 6 محله شوش، مطهری، مینابی، مظاهری، طیب و ولیعصر را اشغال نموده بودند، اقدامات مختلفی در مورد جابه جایی آنها توسط شهرداران گذشته انجام شد که در نهایت بی نتیجه ماند. در حال حاضر طرح جامعی را در مورد تمام ضایعات فروشان ناحیه یک اجرا خواهیم کرد تا اهالی دیگر شاهد فعالیت اصناف مزاحم داخل بافت مسکونی محله ها نباشند.

فعالیت 90 واحد ضایعات فروشی

فعالیت ضایعات فروشان به دلیل مسائل و مزاحمت هایی که برای اهالی ایجاد می نماید باعث نارضایتی اهالی ناحیه یک شده است. استرابی در این باره گفت: تا کنون 90 واحد ضایعات فروش در ناحیه یک شناسایی و از این تعداد 13 واحد پلمب شده اند. نکته دیگر اینکه ما این واحد ها را به صورت خرد و کلان تقسیم بندی نموده ایم، یعنی ابتدا واحدهای کلان را که شامل گاراژهایی با مساحت زیاد است در اولویت قرار داده ایم و بعد در ادامه تکلیف واحدهای خرد را معین خواهیم کرد.

او اضافه نمود: طرح جامع جلوگیری از فعالیت واحدهای ضایعات فروش با همکاری اداره ساماندهی صنایع و مشاغل و اداره حقوقی شهرداری در حال پیگیری است و با دریافت حکم قضایی این واحدها ملزم به تغییر کاربری یا انتقال هستند. این طرح به صورت جدی در شهرداری ناحیه یک در حال انجام است و قصد داریم از فعالیت تمام واحدهای ضایعات فروش جلوگیری کنیم بلکه هویت تاریخی پنهان محله را احیا کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 92

به "کوچ دائمی ضایعاتی ها از 6 محله در منطقه 15" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوچ دائمی ضایعاتی ها از 6 محله در منطقه 15"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید