ویدئویی عجیب از سجاد غریبی و دوستانش بعد از باخت؛ آفرین، عالی بود!

به گزارش بازی های فکری، سجاد غریبی، ملقب به هالک ایرانی، در اولین مبارزه واقعی خود مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ مشهور به گوریل قزاقستان در راند نخست ناک اوت شد و باخت. سجاد غریبی فعالیت گسترده ای در اینستاگرام دارد و با انتشار تصاویر و کلیپ هایی از خود، تبدیل به چهره اینستاگرامی شده است.

ویدئویی عجیب از سجاد غریبی و دوستانش بعد از باخت؛ آفرین، عالی بود!

شکست غریبی در مبارزه با فایتری آماتور، فوتوشاپی بودن هالک ایرانی و تصاویری که او به اشتراک می گذارد را بیش تر نمایان کرد. پیش از این مبارزه او با مارتین فورد، پس از کری خوانی های فراوان لغو شده بود.

شکست غریبی مقابل گوریل قزاقستانی بازتاب وسیعی در رسانه های مختلف جهان داشته است. بسیاری از این رسانه ها از واژه هایی همانند تحقیر برای توصیف شکست غریبی مقابل حریف قزاقستانی استفاده نموده اند. آن ها هم فهمیده اند چه خبر است. خود غریبی هم خوب می دانست چه کار می نماید. با برنامه جلو آمد و به آنچه می خواست رسید؛ یعنی درآمدزایی!

ورزشکار بودن با شاخ فضای مجازی بودن تفاوت زیادی دارد. چیزی که تعیین به نظر می رسد حنای او دیگر رنگی ندارد. افسانه هالک ایرانی تمام شد، در واقع خیلی قبل تر از زمانی که مقابل گوریل قزاقستانی فرار کند و به گوشه رینگ پناه ببرد.

اما باز هم یک چیز دیگر باقی می ماند که هنوز برای خیلی ها یک سؤال بزرگ است؛ نمایش غریبی مقابل گوریل قزاق ها بیش از مقدار عجیب و تصنعی نبود؟ در رختکن پس از مسابقه اثری از شرمندگی در سجاد غریبی و همراهان هالک دیده نمی گردد. و به تعریف و تمجید از او مشغول هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1401 بروزرسانی: 13 مرداد 1401 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1437

به "ویدئویی عجیب از سجاد غریبی و دوستانش بعد از باخت؛ آفرین، عالی بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئویی عجیب از سجاد غریبی و دوستانش بعد از باخت؛ آفرین، عالی بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید