نقطه ضعف بزرگ پرسپولیس در لیگ و آسیا

به گزارش بازی های فکری، پرسپولیس مطابق چند فصل گذشته امسال هم در لیگ برتر کشورمان با 10 گل خورده بهترین آمار دفاعی را بین تیم های لیگ برتر داشته و این موضوع یکی از دلایل اصلی صدرنشینی تیم یحیی در لیگ به حساب می آید.

نقطه ضعف بزرگ پرسپولیس در لیگ و آسیا

سرخ پوشان در لیگ قهرمانان آسیا هم صدرنشین مقتدر گروهشان هستند و در 3 بازی اجرا شده خود پیروز شدند 9 امتیاز کسب کنند. پرسپولیس در آسیا هم دو بار در بازی مقابل الریان قطر و گوا هند دروازه اش باز شد و فقط جلوی الوحده امارات پیروز شد بدون گل خورده بازی را به اتمام برساند. با بررسی گل های خورده پرسپولیس در کل دیدارهای این فصل می بینیم تیم یحیی 8 گل از 12 گل دریافتی اش روی ضربات شروع مجدد بوده است. این در حالی است که سابق بر این سرخ ها به سختی روی ضربات ایستگاهی گل می خوردند.

4 گل در در جریان بازی، 5 گل روی ضربات ایستگاهی غیرمستقیم، 2 گل از روی نقطه پنالتی و یک گل هم از روی ضربه کرنر نحوه به ثمر رسیدن گل های رقبا مقابل پرسپولیس است.سرخ پوشان در دو بازی قبلی مقابل الریان و گوا دو گل مشابه روی ارسال از ضربات ایستگاهی و ضربه سر دریافت کرد. با توجه به اینکه تیم یحیی در لیگ هم چندبار به همین شکل گل خورده بود باید گفت روی این موضوع ضعف دارد و یحیی در بازی های حساس پیش رو به خصوص در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا و همچنین ادامه بازی های لیگ برتر باید فکری به حال این مشکل تیمش کند.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 941

به "نقطه ضعف بزرگ پرسپولیس در لیگ و آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقطه ضعف بزرگ پرسپولیس در لیگ و آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید