لیگ برتر کشتی آزاد، واکنش مدیرعامل فولادین ذوب به غیبت حسن یزدانی در مرحله پایانی؛ قهرمان دنیا قرارداد سفید داشت

به گزارش بازی های فکری، مدیرعامل تیم فولادین ذوب آمل در مورد عدم حضور حسن یزدانی در مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد گفت: یزدانی با ما قرارداد سفید امضا کرد و دلی کنار تیم بود اما به علت آسیب دیدگی نتوانست همراهی مان کند.

لیگ برتر کشتی آزاد، واکنش مدیرعامل فولادین ذوب به غیبت حسن یزدانی در مرحله پایانی؛ قهرمان دنیا قرارداد سفید داشت

به گزارش خبرنگاران، حسن یزدانی چندی پیش با تیم فولادین ذوب آمل قرارداد بست، اما همان زمان عنوان شد که او مصدوم است و احتمال حضورش روی تشک زیاد نیست.

به همین دلیل دارنده دو مدال طلا و نقره المپیک برای تیم فولادین ذوب وزن کشی نکرد و در مرحله پایانی لیگ برتر حضور نداشت.

بابک بهمنی مدیرعامل فولادین ذوب در این باره گفت: یزدانی به عنوان یک قهرمان ملی و برای روحیه دادن به بچه ها با ما قرارداد بست و قرار بود به عنوان یک اسطوره و قهرمان ملی کنار تیم مان باشد. او آنقدر پهلوان بود که قرارداد سفید بست و در صورتی که پایش مسئله ای نداشت، کشتی می گرفت، اما با این وجود در تمام مدت تمرینات، کنار تیم ما بود و نکات فنی لازم را به کشتی گیران گوشزد می کرد.

وی ادامه داد: یزدانی در این مدت نهایت همکاری را با فولادین ذوب داشت و از این بابت که جوانمردی کرد و بدون گرفتن مبلغی کنار تیم بود، از او ممنونم. او به عنوان یک وزنه برای تیم ما بود و بچه های ما بخشی از موفقیت تیمی را مرهون حضور حسن یزدانی و روحیه ای که به کشتی گیران می داد، هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 بهمن 1400 بروزرسانی: 1 بهمن 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1257

به "لیگ برتر کشتی آزاد، واکنش مدیرعامل فولادین ذوب به غیبت حسن یزدانی در مرحله پایانی؛ قهرمان دنیا قرارداد سفید داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر کشتی آزاد، واکنش مدیرعامل فولادین ذوب به غیبت حسن یزدانی در مرحله پایانی؛ قهرمان دنیا قرارداد سفید داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید