لحظه خاموش کردن دوربین های فراپادمانی آژانس

به گزارش بازی های فکری، سازمان انرژی اتمی ایران فیلمی از لحظه خاموش کردن (قطع برق) دوربین های فراپادمانی آژانس بین المللی انرژی اتمی منتشر نموده است.

لحظه خاموش کردن دوربین های فراپادمانی آژانس

روز گذشته (چهارشنبه) بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی در یک گفت وگوی تلویزیونی با اشاره به حذف دو دوربین از دوربین های نظارتی آژانس انرژی اتمی در ایران گفت: با توجه به همکاری گسترده ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی متاسفانه رفتار آژانس یک رفتار مناسب این همکاری نبوده و با کوشش کشور های غربی به خصوص سه کشور اروپایی و غربی تحرکاتی را علیه کشور ما شروع کردند.

کمالوندی گفت: بر این اساس، تصمیم گرفتیم بعضی از همکاری ها که فراتر از پادمان بود و جزو تعهدات ما نبود و تنها بر مبنای حسن نیت این کار ها را انجام می دادیم، مثل ضبط بعضی از فعالیت ها به وسیله دوربین های آژانس، سنجش غنای برخط یا فلومتر، دستور داده شد که فعالیتشان متوقف گردد.

به همین دلیل سازمان انرژی اتمی ایران فیلمی از لحظه خاموش کردن (قطع برق) دوربین های فراپادمانی آژانس بین المللی انرژی اتمی در تاریخ 1401/03/18 منتشر نموده است.

در همین حال یک منبع دیپلماتیک در مصاحبه با الجزیره گفت که مدیرکل آژانس بین الملل انرژی اتمی می گوید ایران 20 دوربین و یک سری تجهیزات نظارتی آژانس را حذف نموده است.

گروسی اقدام ایران در حذف دوربین ها را تأسف بار و ضربه ای به راستی آزمایی صلح آمیز بودن برنامه این کشور می داند.

منبع: فرارو
انتشار: 24 تیر 1401 بروزرسانی: 24 تیر 1401 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1418

به "لحظه خاموش کردن دوربین های فراپادمانی آژانس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه خاموش کردن دوربین های فراپادمانی آژانس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید