صدور 250 برگ جریمه در روز اول اجرای طرح محدودیت تردد در تهران

به گزارش بازی های فکری، استاندار تهران با اشاره به پیگیری جدی طرح محدودیت تردد در استان تهران از صدور 250 برگ جریمه برای خودروهای متخلف در اولین روز اجرای طرح محدودیت تردد در استان اطلاع داد.

صدور 250 برگ جریمه در روز اول اجرای طرح محدودیت تردد در تهران

به گزارش بازی های فکری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی بعد از جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص آخرین شرایط اجرای طرح محدودیت تردد در استان تهران گفت: هدف از اجرای طرح محدودیت تردد، حذف ترددهای غیرضروری و اعمال سختگیری در ورودی و خروجی های استان است.

وی ادامه داد: تا ساعت 20 روز گذشته بر اساس دستورالعمل اجرایی از ادامه سفر 1850 وسیله نقلیه در سه نقطه آزادراه تهران-شمال، تهران- قم و جاده قدیم قم توسط فرمانده انتظامی تهران عظیم ممانعت به عمل آمد، همچنین 3050 خودرو در محور فیروزکوه و دماوند برگشت داده شدند.

هیچ خودرویی در اولین روز اجرای طرح محدودیت تردد در استان تهران توقیف نشده است

استاندار تهران با اشاره به اجرای مستمر این طرح توضیح داد: روز گذشته 250 قبض جریمه برای خودروهای متخلف صادر شده است ضمن اینکه هیچ خودرویی توقیف نشده است.

محسنی بندپی با بیان اینکه ایمن سازی و توقف چرخه انتقال ویروس مهم ترین راه چاره برای جلوگیری از شیوع کرونا می باشد گفت: در استان تهران دستورالعمل طرح محدودیت تردد با نهایت دقت، مراقبت و با کیفیت اجرایی می گردد.

راه های فرعی توسط فرمانداران و با هماهنگی نیروی انتظامی مدیریت می گردد

وی همچنین مطرح نمود: این طرح در 14 مبادی ورودی و خروجی استان تهران اجرایی می گردد و راه های فرعی توسط فرمانداران و با هماهنگی نیروی انتظامی مدیریت می گردد، البته در هفته اول که به شکل توصیه ای از مردم خواسته شد که در خانه بمانند و به سفر نروند، اکثریت مردم همکاری داشتند و پیش بینی می گردد با مطلع سازی، حساس سازی و تغییر رفتار مردم و اطلاع رسانی به موقع نسبت به خطرات ناشی از انتقال چرخه بیولوژیک این ویروس می توانیم امیدواری داشته باشیم که احتیاج چندانی به محدود کردن راه های فرعی نباشد.

شرایط رفت و آمد برای کارمندان و کارگران تسهیل می گردد

استاندار تهران در خصوص تسهیل شرایط رفت و آمد برای کارمندان و کارگران اضافه نمود: جهت تسهیل شرایط برای کارمندان و کارگران واحدهای تولیدی که در تهران مشغول کار هستند و محل سکونت آنها جای دیگری است، روز چهارشنبه با دستگاه های اداری مکاتبه شده همچنین به واحدهای صنعتی و تولیدی اعلام کردیم که نحوه رفت و آمد کارگران و کارکنان خود را اعلام نمایند.

محسنی بندپی سپس توضیح داد: از چند طریق روان سازی آمد و شد کارکنان دستگاه های اداری تهران که در اطراف تهران، البرز و یا سمنان ساکن هستند، صورت می گیرد بدین صورت که از دستگاه ها خواسته شده تا لیست چنین کارکنانی را همراه با کدملی و پلاک خودرو آنها اعلام نمایند ضمن اینکه شهرداری اپلیکیشن سفربرگ را راه اندازی می نماید تا افراد در سامانه ثبت نام نمایند و با هماهنگی نیروی انتظامی تردد افراد تسهیل گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 251

به "صدور 250 برگ جریمه در روز اول اجرای طرح محدودیت تردد در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور 250 برگ جریمه در روز اول اجرای طرح محدودیت تردد در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید