شبکه آزمایشگاهی تخفیف 50 درصدی زمستانه دریافت می نمایند

به گزارش بازی های فکری، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی در ادامه طرح های تخفیفاتی خدمات آزمایشگاهی، برای زمستان سال جاری هم طرح های تخفیفی در نظر گرفته است.

شبکه آزمایشگاهی تخفیف 50 درصدی زمستانه دریافت می نمایند

به گزارش گروه فناوری بازی های فکری به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف حمایت از تحقیق و پژوهش در جامعه علمی کشور، تخفیف های ویژه ای برای اعضای هیات علمی دانشگاه ها و دانش پژوهان، دانشجویان دکتری و محققان پسا دکتری، اعضای باشگاه مشتریان و دانشجویان کارشناسی ارشد سراسر کشور در نظر گرفته است.

در این طرح تخفیفاتی، 30 میلیون ریال اعتبار با 50 درصد تخفیف به اعضای هیات علمی سراسر کشور، 20 میلیون ریال اعتبار با 50 درصد تخفیف به دانشجویان دکتری و محققان پسا دکتری، 10 میلیون ریال اعتبار با 20 درصد تخفیف به اعضای باشگاه مشتریان و 5 میلیون ریال اعتبار با 40 درصد تخفیف به دانشجویان کارشناسی ارشد سراسر کشور ارائه می گردد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی https://my.labsnet.ir/ مراجعه نمایند.

تا کنون بیش از 550 مجموعه آزمایشگاهی عضو شبکه شده اند که بیش از 12 هزار دستگاه خود را در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی به اشتراک گذاشته اند. این آزمایشگاه ها در حال حاضر نزدیک به 52 هزار آزمون ارائه می نمایند که در طول یک سال گذشته، دو میلیون و دویست هزار خدمت توسط این مراکز ارایه شده است. این خدمات به طیف وسیعی از مشتریان از بخش دانشگاهی و صنعت ارائه شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 57

به "شبکه آزمایشگاهی تخفیف 50 درصدی زمستانه دریافت می نمایند" امتیاز دهید

1 کاربر به "شبکه آزمایشگاهی تخفیف 50 درصدی زمستانه دریافت می نمایند" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه آزمایشگاهی تخفیف 50 درصدی زمستانه دریافت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید