درخواست عجیب صبا راد از همسایه اش ، لایو این مجری زن از یک پارتی پر سر و صدا

به گزارش بازی های فکری، خبرنگاران:صبا راد مجری زن مشهور از همسایه خوشگلشون که بعد از مهمانی جنجالی براشون آش آورده و توضیح اینکه چه اتفاقی افتاد.

درخواست عجیب صبا راد از همسایه اش ، لایو این مجری زن از یک پارتی پر سر و صدا

صبا راد یکی از مجری های پرحاشیه صدا و سیماست. صبا راد مجری زن مشهور تلویزیون که سالها در تلویزیون و رادیو برنامه اجرا می کرد حالا وارد فاز جدیدی از زندگی اش شده و صبا راد به بلاگری در اینستاگرام مشغول شده است. صبا راد اخیرا فیلم جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد. صبا راد تبدیل به یک بلاگر شده است.

به گزارش خبرنگاران، همسایه صبا راد مجری زن مشهور صدا و سیما که مهمانی پارتی برگزار کرده بود بعد از دیدن لایو صبا راد که گفته بود آش بیارین برام ، آش آوردند.

صبا راد این روزها در تهران است و درگیر حاشیه های حضور متفاوتش در شبکه های اجتماعی و تا به امروز حاشیه های او زیاد هم برایش بد نشده و روز به روز فالوورهای پیجش بیشتر شده و در نتیجه درآمد بیشتری از اینستاگرام به دست می آورد که قطعا از زمان مجری گری در صدا و سیما بیشتر است.

ماجرای آش خواستن صبا راد از همسایه اش چیست؟

همسایه صبا راد مجری زن صدا و سیما (سابق) مهمانی گرفته بودند و صدای موزیک آنها زیاد بود، صبا راد هم این اتفاق را از جنبه طنز نگاه کرد. او در استوری خود آهنگ درخواستی می داد و حتی با دستمال در دستش می رقصید.

صبا راد به تازگی در یکی از واحدهای یک مجتمع لوکس در دریاچه چیتگر تهران ساکن شده است ولی هنوز وسایل زندگی را به طور کامل در آن مستقر نکرده است به همین دلیل خانه ای که در آن ویدیو می گیرد تقریبا خالی ست. او تقریبا یک ماه است که از ترکیه به ایران برگشته و قصد دارد فعلا در ایران زندگی کند.

صبا راد مجری دیروز بلاگر امروز

بعد از بازیگران و خوانندگان حالا نوبت بلاگری به مجریان رسیده است. چهره های مشهور زیادی در یک سال گذشه از کشور مهاجرت کرده اند و در پی بلاگر شدن در خارج از کشور هستند. چون هم در خارج کشور آزادی بیشتری دارند (برای فعالیت های خاص اینستاگرامی) و هم برای مردم جذابیت دارد که زندگی در خارج از کشور را ببینند. صبا راد بعد از رفتن به خارج از کشور در زمینه بلاگری مشغول است. او قرعه کشی هایی را هم برگزار می کند و به مردم جایزه می دهد. البته برخی مواقع هم رفتاری از خود نشان می دهد که نه اینکه جلف بنامیم ولی مردم از مجری زنی که سالها برایشان با ظاهری متفاوت اجرا کرده چنین انتظاری ندارند و به همین دلیل باعث تعجب است.

همراهی مانی رهنما با صبا راد

حضور مانی رهنما در کلیپ های صبا راد بیشتر شده و آنها حتی در استدیو مانی رهنما هم یک آهنگ را به صورت مشترک اجرا کردند که فیلم آن را قبلا در برخط نیوز منتشر کردیم. صبا راد مجری زن مشهور و البته جنجالی صدا و سیما که حالا دیگر مجری نیست و بلاگر اینستاگرام است مدتی است به تهران برگشته و همسرش مانی رهنما با آن همه توصیفاتی که از سختی زندگی در ایران داشت ظاهرا دوباره مجبور است آن سختی ها را تحمل کند ! این را واضح و روشن گفته که دیگر قرار نیست به ترکیه برشود مگر برای مسافرت و اینگونه که مشخص است بیشتر روزهای سال را در ایران خواهد بود.صبا راد (فاطمه راد) متولد 30/8/59 ، مجری برنامه به خانه برمی گردیم است و یک روز در میان در مقابل بینندگان شبکه تهران ظاهر می شود. او از سال 75 گویندگی را از برنامه ورزش ـ نشاط ـ تندرستی آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.

منبع: برخط نیوز

منبع: رکنا
انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1222

به "درخواست عجیب صبا راد از همسایه اش ، لایو این مجری زن از یک پارتی پر سر و صدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست عجیب صبا راد از همسایه اش ، لایو این مجری زن از یک پارتی پر سر و صدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید