تمدید مهلت شرکت در جایزه فرشته

به گزارش بازی های فکری، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل جایزه فرشته، مهلت شرکت در ششمین دوره جایزه فرشته امروز به انتها می رسد و با توجه به شرایط خاص کشور این تاریخ تا 15 تیرماه تمدید می گردد.

تمدید مهلت شرکت در جایزه فرشته

گفتنی است فراخوان ششمین دوره جایزه فرشته با هدف کشف و معرفی استعدادهای درخشان و ترویج فرهنگ کتابخوانی از یکسو و اشاعه و ترویج زبان فارسی از سوی با موضوع قرنطینه در دو بخش داستانِ کوتاه و عکس برگزار می گردد.

علاقه مندان برای شرکت در بخش داستان کوتاه باید آثار خود را درفرمت doc یا docxو حداکثر تعداد کلمات 3500 کلمه به دبیرخانه ارسال نمایند. همچنین داستان ارسالی شرکت نمایندگان در این رقابت نباید پیش از این در هیچ مسابقه ای شرکت نموده باشد.

گفتنی است هر نویسنده تنها امکان ارسال یک اثر را به دبیرخانه جایزه فرشته دارد.

در بخش عکس نیز، عکس ها باید با ابعاد 300 DPI و فرمت آن jpg بوده و هر شرکت نماینده می تواند حداکثر 3 عکس به دبیرخانه ارسال کند. در این بخش عکس های ارسالی اگر در مسابقه یا جایزه دیگری حائز رتبه یا مقام شده باشند نیز می توانند در مسابقه شرکت نمایند.

علاقه مندان برای تکمیل فرم ثبت نام آنلاین و ارسال آثار خود می توانند به وب سایت جایزه فرشته به نشانی: https://jayezefereshte.ir مراجعه نمایند.

لازم به یادآوری است ارسال آثار به دبیرخانه جایزه فرشته به منزله واگذاری حقوق این آثار به شهرکتاب فرشته است.

جایزه منتخب هیات داوران برای نفر اول در بخش عکس و داستان، تندیس جایزه فرشته، لوح تقدیر، بن خرید شهرکتاب و جایزه نقدی 3 میلیون تومانی است. علاوه بر این 10 نفر برگزیده هیات داوران، لوح تقدیر به همراه بن خرید شهرکتاب دریافت می نمایند.

گفتنی است ده اثر برگزیده نهایی بخش عکس و ده نفر نخست بخش داستان در کتاب ششمین دوره به چاپ می رسد و نمایشگاه عکسی از برگزیدگان نهایی هیات داوران پس از مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد.

شهرکتاب فرشته پس از برگزاری پیروز پنج دوره جایزه فرشته، ششمین دوره این جایزه را با دو ماهه تاخیر برگزار می نماید و مراسم اختتامیه جایزه فرشته، مرداد ماه 1399 در تهران برگزار خواهد شد.

دبیر ششمین دوره جایزه پژمان موسوی خواهد بود و این دوره از جایزه فرشته نیز به صورت بین المللی برگزار می گردد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 419

به "تمدید مهلت شرکت در جایزه فرشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت شرکت در جایزه فرشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید