آموزش چگونگی چیدمان حرفه ای خانه با این لوازم برای داشتن خانه ای لوکس ومدرن

به گزارش بازی های فکری، چیدمان حرفه ای خانه زمانی به درستی شکل می گیرد که از انواع دکوری و لوازم منزل به دقت استفاده نموده باشید. فقط خرید تعداد زیادی از لوازم ریز و درشت کافی نیست بلکه جانمایی و درست قرار دریافت آنها در کنار یکدیگر می تواند خانه شما را به مکانی زیبا برای زندگی تبدیل کند. در این راستا می توان از هر وسیله ریز و درشتی استفاده کرد؛ از آویزی کوچک تا مبلی عظیم.

آموزش چگونگی چیدمان حرفه ای خانه با این لوازم برای داشتن خانه ای لوکس ومدرن

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

لیست این لوازم منزل بسیارند اما بد نیست امروز در کنار هم به تعدادی از آنها اشاره ای درست داشته باشیم و ببینیم چطور می توان از بعضی لوازم و دکوری های خانه به شکلی بهتر و حرفه ای تر برای رسیدن به چیدمان حرفه ای منزل استفاده کرد. لطفاً تا انتهای این مقاله سایت اتاق در کنارمان باشید.

چیدمان حرفه ای خانه با میز جلو مبلی قهوه ای

میزهای جلو مبلی امروزه از اصلی ترین و مهمترین لوازم منزل محسوب می شوند و در واقع مبل بدون میز بی معنی ست. این میزها مدل ها و طرح های متنوعی دارند که برای هر مبلی می توان از مدل های مختلفی استفاده کرد. در خانه های مدرن امروزی می توان بهترین میزهای جلومبلی را استفاده کرد زیرا طراحی داخلی خانه در کنار معماری خانه مدرن شرایط را برای گنجاندن چنین لوازم مدرن و زیبایی بخوبی فراهم نموده است.

لیست قیمت 40 مدل رادیو با کیفیت عالی + لینک خرید

چنانچه دیوارهای خانه را به رنگ سفید درآورده اید و مبل هایتان هم همرنگ دیوارهاست براحتی می توانید برای ایجاد یک چیدمان حرفه ای خانه از میز جلو مبلی قهوه ای در طرحی زیبا بهره ببرید، رنگ قهوه ای میز در کنار رنگ سفید مبل و دیوار ها سبب ایجاد تضادی زیبا و دل انگیز در خانه خواهد شد.

صفحه جدید ما را دنبال کنید

دنبال می کنم

همچنین اگر مبل قرمز، قهوه ای یا زرشکی در کنار دیوار سفید خانه استفاده می کنید تا اینجای کار را به درستی پیش رفته اید، برای ادامه می توانید یک میز جلومبلی قهوه ای شیک و زیبا در کنار مبل هایتان بهره ببرید تا همه چیز با هم در هماهنگی کامل باشد.

نقش پرده در چیدمان حرفه ای خانه

آیا می توان پرده ها را در چیدمان خانه مدرن و یا چیدمان خانه کلاسیک نادیده گرفت؟! این غیرممکن است. پرده ها همواره از اولین و اصلی ترین اِلمان های چیدمان خانه و همچنین خلق دکوراسیون جذاب خانه هستند و دقیقاً به همین علت است که می توان صدها طرح و رنگ و مدل از آنها را مشاهده کرد.

برای آغاز می توانید از پرده های بلند و سراسری بهره ببرید. مزیت استفاده از اینگونه پرده ها پوشاندن کل پنجره تا کف خانه و ایجاد هاله ای از نور همراه با پوششی بر روی آن است. چنین حالتی، فضای درونی خانه را بسیار زیبا خواهد نمود. پرده های سفید چنین حالتی را بسیار تقویت نموده و به زیبایی چیدمان خانه بیشتر یاری می نمایند.

اگر پنجره های خانه عظیم هستند برای اینکه بتوانید به یکی از بهترین مدل های چیدمان حرفه ای خانه دست یابید می توان از پرده ای بسیار عظیم و بلند در طرحی زیبا که تمامی سطوح پنجره را پوشانده استفاده کرد. اینگونه پرده ها اتاق و یا هال-پذیرایی را مانند قصری زیبا نشان می دهند.

خرید 39 مدل ساعت اتاق کودک با قیمت مناسب + کیفیت عالی

چیدمان حرفه ای خانه با گلدان هایی زیبا

هیچوقت نباید استفاده از مدل های مختلف گلدان را در این روزهایی که می توان مدلهایی زیبا از آنها را بدست آورد فراموش کرد. تاثیر یک گلدان گاهی بسیار بیشتر از تعویض یکدست مبل است به شرطی که به درستی و با رعایت بعضی اصول انجام گردد.

چنانچه فضای کافی برای گنجاندن چند گلدان گل عظیم در منزل دارید توصیه می کنیم از دو یا سه گلدان یک شکل اما در اندازه های مختلف از جنس چوب، حصیر یا کنف بهره ببرید، این گلدان ها آنچنان زیبایی خیره نماینده ای دارند که هر بیننده ای را مسحور خود خواهند کرد. به یاری آنها می توان حتی اگر ایرادی در دکوراسیون خانه و چیدمان خانه تا این لحظه وجود داشته براحتی تمامی آن ایرادات را پوشاند.

همچنین بعضی مدل های گلدان چوبی که با هنرمندی تمام و با در کنار هم چیدن تکه های چوب ساخته شده اند می توانند با قرار دریافت بر روی یک میز عظیم یا کوچک و یا جای دریافت در کنج خانه، به شما در شکل دادن یک چیدمان حرفه ای خانه یاری عظیمی نمایند؛ هیچوقت نباید قدرت اینگونه لوازم دکوری خانه را دست کم گرفت حتی در کوچکترین موارد

تصاویر بیشتر

خرید 39 مدل قاب عکس کودک با قیمت مناسب + کیفیت عالی

منبع: اتاق
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 765

به "آموزش چگونگی چیدمان حرفه ای خانه با این لوازم برای داشتن خانه ای لوکس ومدرن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش چگونگی چیدمان حرفه ای خانه با این لوازم برای داشتن خانه ای لوکس ومدرن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید