3 بازیکن پرسپولیس در فهرست خروج یحیی ، جانشین خارجی لوکادیا تعیین شد

به گزارش بازی های فکری، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس سه بازیکن تیمش را در فهرست مازاد خود قرار داده است.

3 بازیکن پرسپولیس در فهرست خروج یحیی ، جانشین خارجی لوکادیا تعیین شد

به گزارش خبرنگاران با رسیدن به فصل جابجایی، تیم ها برای تقویت خود و رفع کردن نقاط ضعف در پی جذب بازیکن هستند و به همین دلیل بعضی از بازیکنان خود را هم در فهرست مازاد قرار می دهند. تیم فوتبال پرسپولیس هم به همین دلیل در پی جذب بازیکنی است تا بتواند جای خالی یورگن لوکادیا را در این تیم پر کند.

جدایی لوکادیا و جذب عیسی آل کثیر باز هم باعث نشده تا یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در پی تقویت خط حمله تیم خود نباشد و به همین دلیل در پی جذب یک مهاجم خارجی است. سرمربی پرسپولیس در پی این است تا یک مهاجم برزیلی را به تیم خود اضافه کند و به زودی مذاکرات رسمی در مورد جذب این بازیکن صورت می گیرد تا در صورت رسیدن به توافق نهایی این مهاجم برزیلی به تهران آمده و قرارداد خود را رسمی کند.

از طرف دیگر سرمربی پرسپولیس سه بازیکن تیمش را در فهرست مازاد خود قرار داده است. یکی از این بازیکنان حامد پاکدل مهاجم تیم پرسپولیس است که پس از درخشش در آلومینیوم اراک به این تیم آمد و فصل گذشته گل های حساسی هم برای سرخ پوشان به ثمر رساند اما در نهایت در این فصل به جز بازی های ت دارکاتی درخشش خاصی نداشت تا یحیی گل محمدی مجاب گردد تا نا او را در فهرست مازاد قرار دهد.

دیگر بازیکنی که سرمربی پرسپولیس خواستار جدایی او شده سیامک نعمتی است که پس از درخشش در پیکان چند سالی است که در پرسپولیس حضور دارد و با این تیم حتی نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا هم شد. نعمتی که در پرسپولیس بازیکن چند پستی بود روزهای خوبی در این تیم زیاد داشت اما در نهایت به نظر می رسد نیم فصل دوم لیگ جاری را در تیم دیگری بازی کند. گل صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2018 نقطه اوج عملکرد این بازیکن در پرسپولیس است که با آن گل سرخ پوشان برای اولین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند.

تیم های تراکتور تبریز و مس کرمان به صورت جدی خواستار جذب سیامک نعمتی هستند و محتمل است این بازیکن در صورت قطعی شدن جدایی اش از جمع سرخ پوشان راهی تبریز یا کرمان گردد. این در حالی است که سیامک نعمتی به تازگی قراردادش را با پرسپولیس تا دو فصل دیگر تمدید نموده بود اما در صورتی که یحیی گل محمدی روی تصمیمش بماند این بازیکن با وجود قرارداد با سرخ پوشان راهی تیم دیگری خواهد شد.

فهرست مازاد پرسپولیس البته به همین جا ختم نمی گردد و احتمالاً نام یک بازیکن دیگر به فهرست مازاد سرخ پوشان اضافه خواهد شد تا سومین جدا شده این تیم در لیگ برتر تعیین گردد. از طرف دیگر با جذب عیسی آل کثیر پرسپولیس به احتمال فراوان فقط یک مهاجم خارجی که برزیلی خواهد بود، جذب خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 دی 1401 بروزرسانی: 30 دی 1401 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1521

به "3 بازیکن پرسپولیس در فهرست خروج یحیی ، جانشین خارجی لوکادیا تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 بازیکن پرسپولیس در فهرست خروج یحیی ، جانشین خارجی لوکادیا تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید