قلعه نویی تکلیف چند بازیکن سرشناس تیم ملی را تعیین می نماید ، اولین برخورد چکشی ژنرال در راه است؟

به گزارش بازی های فکری، تعدادی از بازیکنان تیم ملی بیشتر تمایل داشتند تا جواد نکونام سرمربی ایران گردد.

قلعه نویی تکلیف چند بازیکن سرشناس تیم ملی را تعیین می نماید ، اولین برخورد چکشی ژنرال در راه است؟

به گزارش خبرنگاران انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تازه تیم ملی شاید فوتبال ملی ما را از بلاتکلیفی خارج کرد، اما این مربی باتجربه در آستانه 60 سالگی چالش های زیادی را برای حضور روی نیمکت تیم ایران خواهد داشت. قلعه نویی اگرچه مدتی پیش که نام 7 مربی ایرانی به عنوان کاندیداهای نشستن روی نیمکت تیم ایران اعلام شد، با انتشار بیانیه ای انصراف داد اما ظاهرا قلبا دوست نداشت این فرصت طلایی را از دست بدهد و از دومین حضور در جام ملت های آسیا به عنوان سرمربی تیم ملی محروم گردد. در روزهای گذشته رایزنی های پشت پرده زیادی از سوی افراد مختلف صورت گرفت تا نفرات مدنظر خود را روی نیمکت تیم ایران بنشانند. از طرفی بعضی در پی مربی خارجی بودند و از سوی دیگر تعدادی از مربیان ایران و اطرافیان شان در پی این بودند که گزینه خود را به نیمکت یوزها نزدیک نمایند.

درنهایت مهدی تاج و سایر مدیران فدراسیون به این نتیجه رسیدند که قلعه نویی راهنمایی تیم ایران در جام ملت ها را برعهده داشته باشد، اما حالا پس از اینکه او روی نیمکت تیم ایران نشست باید دید در نخستین گام چه نفراتی را به نخستین اردوی تیم برای فیفادی پیش رو دعوت خواهد نمود و چه تغییراتی را در تیمش ایجاد می نماید.

براساس اطلاعات تعدادی از بازیکنان تیم ملی که بعضا باسابقه و قدیمی هم هستند در پی این بودند تا جواد نکونام به صندلی داغ این تیم برسد و در این مسیر کوشش زیادی نیز انجام دادند. حالا قلعه نویی باید تصمیم بگیرد که چگونه با آنها تعامل کند و آیا در پی حذف کامل آنها خواهد بود یا سناریوی دیگری را در فکر دارد. او سه راه پیش رو دارد؛ یا باید با آنها تعامل نموده و درصورتی که به همه آنها احساس احتیاج کند و برای اینکه فضای تیم ملی به هم نریزد مشکلاتش با آنها را حل نموده و همچنان آنها را در تیم نگه دارد. راه بعدی حذف بعضی از آنها خواهد بود تا سایرین متوجه شوند که ژنرال با کسی شوخی ندارد و راه سوم هم حذف همه آنهاست که شاید این سومی بسیار سختگیرانه باشد و باعث جنجالی تازه در تیم گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 اسفند 1401 بروزرسانی: 23 اسفند 1401 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1546

به "قلعه نویی تکلیف چند بازیکن سرشناس تیم ملی را تعیین می نماید ، اولین برخورد چکشی ژنرال در راه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی تکلیف چند بازیکن سرشناس تیم ملی را تعیین می نماید ، اولین برخورد چکشی ژنرال در راه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید