دغدغه های آزادگان با هم فکری مدیران پیگیری می شود

به گزارش بازی های فکری، خبرنگاران/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه اقدامات و برنامه های آزادگان سرافراز استان، در حوزه فرهنگی قابل ستایش است، گفت: تلاش خواهیم کرد دغدغه های آزادگان را در جلسات هم اندیشی با مدیران فرهنگی استان مطرح و پیگیری کنیم.

دغدغه های آزادگان با هم فکری مدیران پیگیری می شود

محمدصادق معتمدیان، یکشنبه شب 26 مرداد در مراسم جشن سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی که در محل پارک آزادگان شهرستان بیرجند برگزار شد، با قابل تقدیر خواندن اقدامات ارزنده آزادگان، اظهار کرد: دغدغه های آزادگان در زمینه های فرهنگی، مذهبی و مسائل مردم بسیار قابل احترام است.

به گزارش خبرنگاران، وی افزود: تلاش خواهیم کرد مواردی که در این مراسم عنوان شد را در جلسات هم اندیشی با مدیران فرهنگی استان مطرح و پیگیری کنیم.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به دیدار روز گذشته جمعی از آزادگان بیرجند، شرح داد: به جهت شرایط کرونایی و محدودیت های مترتب بر این موضوع، توفیق حضور در جمع آزادگان در شهرستان ها را نداشتیم.

معتمدیان ادامه داد: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته، فرمانداران به عنوان کنندگان دولت مکلف شدند در جمع آزادگان شهرستان ها حضور پیدا کنند و از تلاش های این عزیزان تقدیر به عمل آورند.

وی گفت: آزادگان در دوران اسارت خود، فشارهای روحی و جسمی زیادی را متحمل شده اند که خارج از تصور بوده و آن چه انجام می شود در مقابل حجم سختی هایی که کشیده اند، بسیار ناچیز است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 493

به "دغدغه های آزادگان با هم فکری مدیران پیگیری می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دغدغه های آزادگان با هم فکری مدیران پیگیری می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید