یارانه بعدی این ماه کی واریز می گردد؟

به گزارش بازی های فکری، به گزارش خبرنگاران، شب گذشته اولین واریزی اردیبهشت ماه انجام و یارانه معیشتی بنزین به حساب سرپرستان خانوار واریز شد. باید تا خاتمه ماه جاری یارانه نقدی نیز واریز گردد.

یارانه بعدی این ماه کی واریز می گردد؟

یارانه واریزی بعدی صد و بیست و سومین مرحله یارانه 45 هزار و 500 تومانی است که 78 میلیون نفر از جمعیت کشور آن را دریافت می نمایند. این یارانه در ماه های گذشته در روز بیستم هر ماه واریز می شده و به همین دلیل انتظار می رود این یارانه 10 روز دیگر به حساب سرپرستان خانوار واریز گردد.

همچنین در این ماه یازدهمین قسط از وام یک میلیون تومانی از یارانه 21 میلیون سرپست خانواری که وام یک میلیون تومانی را دریافت نموده اند کسر می گردد.

واریز یارانه در زمان گفته شده قطعی است اما احتمالا قبل از آن مرحله دوم سود سهام عدالت واریز گردد؛ مسئولان وعده واریز این سود را تا سرانجام ماه رمضان را داده اند.

قاعدتا باید این سود تا نهایتا دو هفته بعد واریز گردد، این در حالی است که سود سهام سال 97 در اسفند سال 98 واریز شد و انتظارها بر این بود که سود سهام سال 98 نیز در اسفند سال 99 واریز گردد. اما سازمان بورس در روزهای سرانجامی سال گذشته 50 درصد این سود را واریز کرد و حالا سهامداران منتظر دریافت 50 درصد دوم هستند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 946

به "یارانه بعدی این ماه کی واریز می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه بعدی این ماه کی واریز می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید