کرونا بین مددجویان گرمخانه ها دیده شده است؟

به گزارش بازی های فکری، سرپرست سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از آماده سازی اتاق ایزوله در گرمخانه های پایتخت اطلاع داد و گفت که بعضی مددجویان امکان یادگیری آموزش های مرتبط با پیشگیری از کرونا را ندارند.

کرونا بین مددجویان گرمخانه ها دیده شده است؟

جهت دریافت خدمات طراحی خانه ویلایی دوبلکس با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش بازی های فکری به نقل از تسنیم، سید مالک حسینی سرپرست سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران درباره شرایط گرمخانه های تهران اظهار کرد: از حدود 3 هفته پیش که موضوع کرونا مطرح شد، دستورالعمل ابلاغی وزارت بهداشت را به همه گرمخانه ها ابلاغ کردیم تا رعایت گردد.

وی ادامه داد: از روز پنجشنبه که مواردی از ابتلا به کرونا در کشور تایید شد، تدابیر اندیشیده شده را تشدید کردیم. بر این اساس، انجام آموزش های لازم شروع شده و از نیروهایمان خواسته ایم این آموزش ها را به مددجوها منتقل نمایند. البته بعضی از مددجوها شرایط یادگیری یا شرایط نرمالی ندارند بنابراین - با وجود کوششی که در این زمینه داریم - نمی توانیم روی آنها حساب ویژه ای باز کنیم.

سرپرست سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: در عین حال اقدامات تمهیدی را جدی گرفته ایم و در این راستا ضدعفونی مراکز خود را که روزی یک بار انجام می دادیم به روزی 2 تا 3 بار افزایش داده ایم. نقاطی که دائم در تماس بیشتری واقع شده است، مرتب ضدعفونی می گردد. همچنین کوشش شده است برای مددکارانی که با مددجویان ارتباط مستقیم دارند، تجهیزات لازم را تهیه کنیم.

وی اضافه کرد: در عمده مراکز که ظرفیت 70 تا 80 نفر دارند، اتاق ایزوله تعبیه نموده ایم. اگر فردی علائم اولیه و مشکوک یا علائم سرماخوردگی حاد داشته باشد، در اتاق ایزوله نگهداری می گردد تا با اورژانس تماس گرفته گردد. با این حال، خوشبختانه تا به امروز مورد مشکوک و خاصی بین مددجویان وجود نداشته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 106

به "کرونا بین مددجویان گرمخانه ها دیده شده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا بین مددجویان گرمخانه ها دیده شده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید