چهره ضد ایرانی دولت اوباما از سوی بایدن به عنوان معاون رئیس سیا انتخاب شد

به گزارش بازی های فکری، رئیس جمهور منتخب آمریکا یکی از حامیان اصلی تحریم های اقتصادی علیه ایران در دوره رئیس جمهور سابق این کشور را به عنوان معاون رئیس سیا برگزید.

چهره ضد ایرانی دولت اوباما از سوی بایدن به عنوان معاون رئیس سیا انتخاب شد

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دیوید کوهن معاون رئیس آژانس مرکزی اطلاعات آمریکا در دوره باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا، به این مقام باز می گردد.

به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه سی اِن اِن، جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا روز جمعه کوهن را به عنوان معاون ویلیام بِرنز گزینه انتخابی او برای ریاست سیا انتخاب کرد.

کوهن پیش از پیوستن به سیا، در وزارت خزانه داری آمریکا مشغول به کار بود و نقش مهمی در اعمال تحریم های این کشور علیه روسیه، ایران و کره شاقتصادی داشت.

کوهن از حامیان اصلی تحریم های اقتصادی علیه ایران در دوره اوباما، با هدف جلوگیری از پیشرفت برنامه هسته ای و انزوای اقتصادی ایران در جهان بود.

وی مدعی است اعمال این تحریم های سنگین توانست ایران را به پای میز مذاکره با آمریکا درباره برنامه هسته ای بکشاند.

بایدن چند روز پیش برنز را به عنوان یک دیپلمات نمونه و دارای دهه ها تجربه در زمینه مسائل جهانی معرفی و او را به عنوان رئیس سازمان سیا منصوب کرد.

شمار قابل توجهی از افراد انتخابی در دولت بایدن، در دوره اوباما مشغول به کار بوده اند. اوباما در این خصوص گفته است، بایدن باری که ما زمین گذاشتیم برمی دارد و پیش می رود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 770

به "چهره ضد ایرانی دولت اوباما از سوی بایدن به عنوان معاون رئیس سیا انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهره ضد ایرانی دولت اوباما از سوی بایدن به عنوان معاون رئیس سیا انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید