واکنش دیجی کالا به خبر احتکار ماسک: کذب است

به گزارش بازی های فکری، صبح امروز در حالی که همکاران عملیات ما، علی رغم نگرانی شیوع ویروس کرونا، در حال آماده سازی و ارسال ماسک های سفارش گذاشته شده مشتریان دیجی کالا بودند، مامورین سازمان تعزیرات حکومتی به مرکز پردازش دانش مراجعه کردند و بدون توضیح 34 هزار عدد ماسک فروخته شده به مشتریان دیجی کالا را جمع آوری کردند.

واکنش دیجی کالا به خبر احتکار ماسک: کذب است

در حالی که طبق صورت جلسه سازمان تعزیرات 34 هزار ماسک موجود بوده است، این عدد در گزارش شبکه تلویزیونی ایران کالا، 5 میلیون عدد عنوان شد. لازم به ذکر است که کلیه این 34 هزار عدد ماسک در چندین روز پیش به فروش رفته و به نوبت در حال آماده سازی و ارسال به مشتریان بوده است. ضمناً دیجی کالا در راستای مسئولیت اجتماعی خود از فروش این ماسک ها هیچ انتفاع اقتصادی نداشته و این ماسک ها را با قیمت خرید به فروش رسانده است. بر این اساس هرگونه ادعای احتکار و سواستفاده از ارائه این خدمات به هموطنان در سراسر ایران، بی اساس، مغرضانه و کذب کامل است.

این اتفاق در حالی رخ داده که دیجی کالا چهار روز پیش طی نامه ای رسمی به وزارتخانه های ارتباطات، بهداشت و صمت آمادگی خود را جهت در اختیار قرار دادن تمام توان لجستیکی و زیرساختی برای عرضه ماسک و کیت های بهداشتی را با حاشیه سود صفر و بدون هیچ چشم داشت اقتصادی، اعلام کرده بود. (نامه پیوست شده است). همانطور که پیش از این به اطلاع مردم عزیز کشور رسانده بودیم، دیجی کالا با تمام توان زیرساختی و لجستیکی خود برای هرگونه کمک در اختیار مردم و بخش سلامت کشور است. بر این اساس دیجی کالا تنها در هفته اول پس از اعلام خبر شیوع کرونا بیش از 220 هزار ماسک با سود صفر توزیع کرده است.

ضمن عذرخواهی از 8 هزار مشتری عزیز دیجی کالا که از نقاط دور و نزدیک کشور این 34 هزار ماسک را خریداری کرده بودند، اعلام می کنیم که این ماسک ها هم اکنون در اختیار معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت، قرار گرفته است و در نتیجه قادر به ارسال سفارش شما نیستیم. اطمینان خاطر می دهیم در اسرع وقت مبالغ پرداخت شده، به صورت کامل به مشتریان توسط دیجی کالا عودت داده می شود.

کارکنان دیجی کالا فرزندان این کشور هستند و در این شرایط سخت بدون تعطیلی، با پذیرش همه خطرات و با تمام توان در کنار مردم عزیز ایران ایستاده اند.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 174

به "واکنش دیجی کالا به خبر احتکار ماسک: کذب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش دیجی کالا به خبر احتکار ماسک: کذب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید