هتل های بنیاد مستضعفان برای حمایت از مدافعان سلامت به خط می شوند

به گزارش بازی های فکری، رئیس بنیاد مستضعفان گفت: با توجه به اوج گیری دوباره کرونا در موج سوم، بنیاد مستضعفان آمادگی دارد تا با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا، امکانات دراختیار خود را برای اسکان و تامین غذای گرم مدافعان سلامت تا خاتمه مبارزه با کرونا، بکار گیرد.

هتل های بنیاد مستضعفان برای حمایت از مدافعان سلامت به خط می شوند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رئیس بنیاد مستضعفان گفت: با توجه به اوج گیری دوباره کرونا در موج سوم، بنیاد مستضعفان آمادگی دارد تا با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا، امکانات دراختیار خود را برای اسکان و تامین غذای گرم مدافعان سلامت تا پایان مبارزه با کرونا، بکار گیرد.

سید پرویز فتاح با اعلام این خبر اظهار کرد: بنیاد مستضعفان از ابتدای شیوع کرونا در کشور به واسطه امکانات دراختیارش، خدماتی را برای تامین محل اسکان پزشکان، پرستاران و کادر درمان بیمارستان های درگیر مبارزه با کرونا، ارائه داد و علاوه بر امکان اسکان شبانه روزی، طبخ و توزیع غذای گرم کادر درمان را نیز برای بعضی از بیمارستان های درگیر، فراهم کرد.

رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: در حال حاضر نیز با توجه به درگیری کشور با موج سوم شیوع ویروس کرونا، بنیاد مستضعفان آماده ارائه هرگونه خدمات اسکان و همچنین تامین غذای گرم و میان وعده کادر زحمت کش درمان و مدافعان سلامت در تهران و بعضی از شهر ها است.

وی ادامه داد: بر همین اساس بنیاد مستضعفان آمادگی دارد تا با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا، امکانات دراختیار خود را برای اسکان و تامین غذای گرم مدافعان سلامت تا پایان مبارزه با کرونا، بکار گیرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، اسکان مدافعان سلامت و کادر درمان و همچنین تامین غذای گرم بیمارستان های درگیر کرونا، در کنار در اختیار قرار دادن 24 دستگاه آمبولانس، از جمله نخستین اقدامات بنیاد مستضعفان در روز های اول شیوع کرونا بود که علاوه بر ارائه این خدمات به کادر درمان، طی 9 ماه گذشته بیش از 2500 میلیارد تومان نیز به صورت نقدی برای حمایت از اقشار ضعیف و آسیب دیده از کرونا در کشور از سوی این بنیاد تخصیص داده شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 667

به "هتل های بنیاد مستضعفان برای حمایت از مدافعان سلامت به خط می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل های بنیاد مستضعفان برای حمایت از مدافعان سلامت به خط می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید