نظری: میلیچ با قراردادی جدید به استقلال برمی شود، امیدواریم لیست ورود و خروج زودتر به دست ما برسد

به گزارش بازی های فکری، حجت نظری عضو هیئت مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال ابراز امیدواری کرد، لیست ورود و خروجی تیم فوتبال این باشگاه هرچه زودتر به دست هیئت مدیره باشگاه برسد.

نظری: میلیچ با قراردادی جدید به استقلال برمی شود، امیدواریم لیست ورود و خروج زودتر به دست ما برسد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حجت نظری در پایان نشست امروز (دوشنبه) هیئت مدیره باشگاه استقلال ضمن بیان این مطلب گفت: در این جلسه درباره موضوعات مختلفی صحبت شد که از جمله آنها صحبت درباره شرایط آقای میلیچ، معین تکلیف برای کارت های طرفداری و اقدامات اقتصادی بود که تصمیم گرفتیم انجام شود.

وی اضافه نمود: مسئولیت انجام فعالیت های مربوط به کارت طرفداری و پیگیری این موضوع را هیئت مدیره به آقای نامداری سپرد و بنا شد او با تعاملاتی که با کارگزار خواهد داشت، شرایط کارت های طرفداری را معین کند. می خواهیم طرفداران را بیشتر وارد امور باشگاه کنیم و صاحبان اصلی باشگاه بیشتر در امور وارد شوند، چون صاحبان اصلی باشگاه طرفداران هستند که باید در این امور شریک شوند. بدون واسطه می خواهیم آنها در جریان امور قرار بگیرند و امیدواریم که این مسئله زودتر معین تکلیف شود.

عضو هیئت مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال درباره شرایط میلیچ اعلام کرد: امروز همچنین صحبتی در این باره شد. طی مذاکراتی که از پیش آقایان مددی و عبدیان در این حوزه آغاز نموده بودند و مربوط به امروز نیست، باید بگوییم مذاکرات به پایان رسیده و مجدداً او را در میان بازیکنان استقلال و در این تیم می بینیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

نظری درباره اینکه مشکل اصلی میلیچ فنی بود یا مطالبات اقتصادی و او چه زمانی باز می شود، گفت: هر مسئله ای بود ما کوشش کردیم و دغدغه های او برطرف شد. آن چیزی که برای ما مهم است، این خواهد بود که مسائل باشگاه را در عین منطق و عقلانیت با لحاظ دغدغه های طرفداران پیش ببریم. آن چیزی که برای ما مهم است، می خواهیم هم دغدغه های باشگاه و هم دغدغه های طرفداران را حل کنیم.

وی اضافه نمود: ممکن است گاهی شرایط طوری پیش برود که ما نتوانیم تمام انتظارات طرفداران را برآورده کنیم، اما همواره کوشش مان این بوده و هست که دل طرفداران را شاد کنیم. این شادی دل طرفداران هم به وسیله بردن بازی ها، کسب نتیجه و برطرف دغدغه ها از جمله حضور بعضی بازیکنان است.

عضو هیئت مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال اضافه نمود: من باید به طرفداران این را بگویم که ممکن است بعضی بازیکنان برای بهتر شدن صندلی شان در لیگ یا برای بازارگرمی صحبت هایی را مطرح نمایند که طرفداران فکر نمایند این صحبت ها از روی صداقت است. من تقاضا می کنم، طرفداران با آگاهی و با هوشی بیشتری، دغدغه های خود را طوری مطرح نمایند که برای باشگاه مشکل مدیریتی ایجاد نشود. واقعیت این است ما باید بتوانیم در عین اینکه بدهی های تلنبار شده دوره های مختلف مدیریتی را پرداخت می کنیم، بودجه جاری را هم تأمین نموده و از پس هزینه ها بر بیاییم. خیلی وقت ها فشارهای این چنینی و بسیاری از نقاط و دغدغه هایی که مطرح می شود، در عین اینکه منطق هم دارند، باشگاه نتواند از پس انجام آنها بر بیاید و مشکل ایجاد شود.

نظری درباره اینکه بحثی مطرح است که اگر بازیکنان 50 درصد از مبلغ قرارداد خود را تا نیم فصل نگیرند حق فسخ یکطرفه دارند و آیا الزامی برای پرداخت 50 درصد به بازیکنان شده است یا نه، گفت: درباره حق فسخ، ممکن است شرایط هر بازیکنی با بازیکن دیگر متفاوت باشد. ما تیپ های قراردادی متفاوتی داریم و نمی توان گفت شرایط برای همه یکسان است، اما ما به این توجه نمی کنیم که شرایط را طوری ایجاد کنیم که بازیکنی بخواهد فسخ کند. همه کوشش ما این بود که بتوانیم بین دو فصل ترکیب تیم را حفظ نموده و تا حد قابل توجهی توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم. مطمئناً تمام کوشش مان این است در نیم فصل همین راستا را ادامه داده و بازیکنان را حفظ کنیم. شاید به هر دلیلی آقای فکری بازیکنی را نخواهد و حتماً در این راستا نظر کادر فنی برای ما مهم است، اما با توجه به اینکه تا این لحظه لیستی برای ورود یا خروج به باشگاه ارائه نشده، امیدواریم هر چه زودتر این لیست به دست ما برسد که بر اساس آن حذف و اضافه خود را انجام دهیم. تمام کوشش ما هم این است که ورودی بیشتر و خروجی کمتری داشته باشیم.

وی در پاسخ به سؤالی در خصوص فرشید باقری و شرایطش با استقلال که بحث جدایی او در نیم فصل مطرح شده است، گفت: در این مورد اطلاعی ندارم.

عضو هیئت مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال راجع به اینکه گویا قرارداد جدیدی به میلیچ ارائه شده است، گفت: تأکید می کنم درباره اینکه دلیل خروج میلیچ از کشور چه بوده، صحبت نمی کنم، چون بحث بسیار است و مفصل، اما آنچه اکنون باید بگویم و طرفدار هم بداند، قرارداد میلیچ در ماه فعلی به پایان می رسد و خواه نا خواه اگر بخواهیم او را حفظ کنیم، باید قرارداد جدید امضا کنیم.

نظری درباره اینکه موضوع خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس چه شد، در حالی که قرار بود در شهریور ماه دو باشگاه خصوصی شوند و سپس وعده آذر ماه داده شد و اکنون هم در بهمن ماه هستیم، گفت: هم وزارت ورزش و جوانان به عنوان مالک باشگاه و هم مدیرعامل و هیئت مدیره، در کوشش هستند راستا خصوصی سازی هموار شود و اتفاقات بهتری را برای باشگاه رقم بزنیم. هر فرآیند اقتصادی قوائد و الزامات خودش را دارد و شاید ما فکر می کردیم تا این موعد می توانیم کار را به پایان برسانیم و وقتی به سازمان خصوصی سازی رفتیم، متوجه شدیم اقداماتی هنوز ضروری است که رقم بخورد. مسائلی خیلی جزئی باقی مانده است که در کوشش برطرف آنها هستیم و شاید در مدت کوتاهی بتوانیم وارد بورس شویم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی همچنین در خصوص شرایط دیاباته و اینکه آیا او در تیم می ماند یا نه، گفت: دیاباته بازیکنان ماست، با ما قرارداد دارد و تمام کوشش ما این بوده و هست که او را حفظ کنیم. طرفداران هوشیار باشند و به شایعات توجه ننمایند، چون ما بنا نداریم دیاباته یا قائدی را از دست بدهیم. همه کوشش ما این است مسائل اقتصادی را که ناشی از تعویق مطالبات آنهاست، برطرف کنیم و مطالبات پرداخت شود.

عضو هیئت مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال در پایان درباره شرایط پرونده آندره آ استراماچونی اعلام کرد: خبری جدیدی در این خصوص وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 782

به "نظری: میلیچ با قراردادی جدید به استقلال برمی شود، امیدواریم لیست ورود و خروج زودتر به دست ما برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری: میلیچ با قراردادی جدید به استقلال برمی شود، امیدواریم لیست ورود و خروج زودتر به دست ما برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید